Wpis z mikrobloga

@Mengzi: Cześć, przyszły te zamienniki wcześniej niż oczekiwałem... dzisiaj podłączyłem i chwilę poużywałem i powiem ci, że nie widzę żadnej różnicy w wykonaniu ani używaniu ich w porównaniu do oryginalnych..
Brakuje tylko naniesionych napisów Nintendo z tyłu, oraz widzę, że nie chcą się aktualizować (pierwsza próba zawiesiła mi konsolę - nie robię drugiej)..

Gdyby ktoś mi je sprzedał i powiedział, że oryginalne, to pewnie przez dłuższy czas bym się nie połapał.
@Emill: Dzięki za pamięć. W sumie bardzo możliwe, że to jest ta sama produkcja, tylko składają obok w jakiejś hali. Interesuje mnie zwłaszcza czy dają radę w grach z cyklu Mario Party. Jak będziesz miał okazję przetestować w tych grach też daj znać. Jeszcze raz dzięki!
@Mengzi: sorki, ale trochę zapomniało mi się.. sprawdziłem Joycony na "Rabbids Party of Legends" i mogę powiedzieć, że działają.. nie mniej gdzieś na FB wyczytałem, że to czasami loteria jest... więc, jeśli typowo pod gry imprezowe, to.. no nie wiem czy jest sens je brać, bo faktycznie może okazać się, że wtopisz kasę.