Wpis z mikrobloga

@Eteres: @sylben: róbicie dalej za frajerów dla harpii, które szczerze wami gardzą, ale nie wmawiajcie innym chłopom, że też powinni się w ten sposób upokarzać. Nawet gdyby fizycznie nie kosztował mnie nic taki wysiłek, to dla mnie - przy tym co wiem o k0bietach i tym, jak traktują takich ludzi jak ja - byłaby to potwarz, samobiczowanie, skaza na moim poczuciu godności
@ArmageddonPrzeciwBladziom: Nie mówię, że ktoś powinien tak robić. Ja tak robię jak mnie to niewiele kosztuje i nie przypisuję temu ani szczególnego znaczenia, ani większego celu. Nie ma nawet większego sensu zastanawiać się nad zasadnością takich zachowań, bo to jakby się zastanawiać nad sensem dawania bezdomnemu 2 zł jak poprosi. Chcesz to dasz, nie chcesz to nie dasz. Są zalety i wady nawet bez wchodzenia w aspekty godności odpowiedzialności za czyjeś
@HerlockSholmes: Wywalone, w to co pisze. Dla mnie najlepsze jest to, że teraz każda Julka szuka szczęścia w social mediach, żeby być influ, bo brzydzą się zwykłej pracy za zwykłe pieniądze xD. Teraz każda sie wymądrza na Tiktokach, a tak naprawdę studiuja jakieś gownokierunki, które zaliczają placac za projekty itp. Przecież takie osoby nie mają prawa samemu do czegokolwiek dojść. Ewentualnie labadziarskie zawody typu paznokciara, salon beauty itp.
jak kiedyś miałem w zwyczaju przytrzymywanie drzwi z grzeczności, to te #!$%@? nawet nie dziękowały tylko przechodziły


@greemeck: To skomplikowane, współcześnie, wiele kobiet odbiera to jako zaszłość kulturalną, i im to przeszkadza. Feministka potrafi się wręcz obrazić, że jej pomogłeś, jakby sama sobie nie mogła poradzić. Inne traktują jako normę i oczekują takiego zachowania, jeszcze inne podziękują, części z tych ostatnich będzie miło :).

Teochę zabawne, bo już drugi facet zawsze
@HerlockSholmes: @PfefferWerfer @internety @ArmageddonPrzeciwBladziom @gharman @4pietrowydrapaczchmur @Eteres: @ArmageddonPrzeciwBladziom

Myślę, że wrzuta na nią ma sens, jeśli równocześnie na innych filmach zgrywa "silną niezależną mądrą, niepotrzebującą nikogo" i faktycznie jest pogardliwa dla mężczyzn.

Można się przyczepić tych podpisów, które są w trybie roszczeniowym, że jej się należy pomoc bo tak i już.

Pytanie jednak, w którą stronę chcecie, żeby to szło? W stronę jeszcze większej depolaryzacji ról i równoczesnej izolacji jednostek?
pomaganie kobietom z ciężkimi bagażami to kwestia dobrego wychowania


@sylben: o #!$%@? xD a w czym kobiety bezinteresownie pomagaja obcym facetom na ulicy z dobrego wychowania? ( ͡º ͜ʖ͡º) ostatnio jak bylem w Polsce to przytrzymalem bzdziagwie drzwi kiedy wchodzilem do sklepu a ona wychodzila i przepuscilem ja pierwsza. nawet na mnie nie spojrzala. jej, jak mniemam, gach wylazil tuz za nia i dokladnie to samo,
@HerlockSholmes: I teraz patrzcie na zdjecie z relacji z filtrem i na skrina z jej filmiku. Powiedzcie mi czy to jest kuźwa normalne? Nie będę oceniał czy brzydka czy ładna. Chodzi o sam fakt, ze to jest INNA OSOBA niż na instagramie. Ciekawe jakbym ja wyglądał jak pasztet, miał cala twarz w pryszczolach i wrzucałbym sobie na Insta relacje z filtrem, idealna buzia i gębą przestawioną na chada. Czy julka tez
localoca - @HerlockSholmes: I teraz patrzcie na zdjecie z relacji z filtrem i na skri...

źródło: scrren

Pobierz