Wpis z mikrobloga

Komentuję jakieś znalezisko lub komentarz. Ktoś mi odpowiada bo zapala się czerwona kropka przy dzwoneczku. Klikam na to powiadomienie i jestem przenoszony na początek wątku. Ale gdzie jest odpowiedź tamtej osoby? Muszę scrollować cały wątek, żeby ją znaleźć. Niestety, odpowiedzi są poukrywane i musiałbym klikać każdy niebieski przycisk "rozwiń", żeby znaleźć odpowiedź, której szukam. Minęło już ile? 2 tygodnie od wprowadzenia tej "innowacji" i ciągle to jest nienaprawione. Wykop jest teraz tak #!$%@?, że to głowa mała. Przestaję tu zaglądać, bo to po prostu nie ma sensu. Nawet nie mogę wyfiltrować swoich komentarzy z poziomu profilu, wyświetlają się tylko moje znaleziska.
#wykop #wykop20togowno #wykop20 ##!$%@?
  • 4
@mojnicknawykopie: W przypadku krótkiej dyskusji - tak, przenosi mnie do wątku i mogę łatwo znaleźć swoją wypowiedź. W przypadku wielowątkowej dyskusji to niemożliwe. Nie ma pola, które mogę wtedy nacisnąć, no chyba że wyskakuje jakiś pop-up, ale ja takie rzeczy mam poblokowane. Nie przekonasz mnie, że teraz 'to działa'. Nawet jeśli coś działa to jest nieintuicyjne i do dupy.