Wpis z mikrobloga

@jombsik: Zamieniłbym beidou na Raidena wtedy mógłbyś mieć Szejka onfield i hyperbloom był triggerowany z raiden E.
Ew jakby ci wydropiła kuki to by było lepiej ją mieć.
Hyperbloom dmg jest liczony z postaci która triggeruje reakcje czyli E raidena/kuki więc na tych postaciach potrzebujesz EM.
Na szejku zrób sobie czysty dmg, bo jego EM nie zmienia dmg hyperblooma
@Kiciuk: Raiden odpada, ona ma swój team, który carruje (i zaznaczone na zielono postacie też w zasadzie odpadają - chyba, że poprzerzucam je tak, żeby oba teamy dawał radę). Wiem, że Beidou nie jest idealna, ale lepie z tego co mam :D
Kto to jest Szejk?
@jombsik: Szejk to AlHaitam - ogólnie nie czytałem czy on się skaluje z EM, ale jakby nie było przy hyperbloomie postać elektro musi mieć najwięcej EM i te artefakty nowe.
Patrząc na internety beidou się nie nadaje na hyperbloom

Using Beidou for example sucks for Hyperbloom because her Burst bolts never actually hit blooms. You can Electro Charge enemies for a small Electro AOE


Może burst dori da radę ale będzie
@Kiciuk: dostałem Alhaitham, złożyłem dziadowski team na szybko, żeby obczaić i kurde fajne to, Problem jest tylko taki, że Burst Lisy jest jakiś niekonsekwentny i raz aktywuje Hyperbloom a raz nie i jeszcze nie rozgryzłem od czego to zależy.
@jombsik: Jak nie masz Nahidy to w sumie spoko pomysł bo brak Ci było dobrego Dendro Aplikatora. Zamiast Beidou Kuki Shinobu najlepiej, ale jak nie masz to w sumie Raiden jeszcze lepsza ( tylko osobiście nie lubię marnować jej na build full EM ). Beidou nie procuje Hyperblooma z ulta także out, Yaoyao jako healer może być

Ja gram Nahida, Kuki Shinobu, Xingqiu, Zhongli i wyczyściłem bez problemu Abyss 12.

EDIT:
@jombsik: Jeden z najlepszych teamów pod hyperbloom to
Nahida Xingqui Kuki Kokomi(Yelan)
w takim teamie nahida jest onfield ale do rerunu to sporo czasu jeszcze.
Za to powinieneś oszczędzać na Yelan
@jombsik: żeby aktywować hyperbloom musisz trafić electro bezpośrednio seedy, dlatego dużo postaci nie daje rady, bo targetuje tylko przeciwników, chyba że mają duże aoe, jak np. E Raiden, dlatego kuki się bierze, bo elektro wychodzi od ciebie i wszystko w zasięgu poraża