Wpis z mikrobloga

Myślałem, że zacznę, wrzucać pod tag #totylkokilkuukraincow tych kilku nazistowskich Ukraińców, co to jest, na całą Ukrainę ale tego, już jest tyle, że po prostu mi się nie chce.
Bardziej ciekawe jest, to że ludzie (ta bardziej światowa część obywateli), zamiast piętnować i krytykować , takie zachowanie, to staje w obronie miłośników nazizmu.
honk honk
Btw na głównej znalezisko, gdzie wykopy oburzają się, że jakiś koleś, na mecz tenisa, ubrał koszulkę z „Z” gdzie w tym samym wykopowym miejscu można przeczytać, że „jak dla mnie to Ukrainiec może i mieć wytatuowaną swastykę na czole” xD
#ukraina #4konserwy #bekazpodludzi
Pobierz
źródło: klaun
  • 23
@huncwot_: wystarczy dopuścić do łba fakt oczywisty kto jest w tej wojnie agresorem, najeżdźcą, mordercą i gwałcicielem w tym równierz dzieci by zrozumieć, że normalnych ludzi wali to, czy kilku Ukraińców ma zamiłowanie do swastyk. Jakby w Polsce takich osób nie było. Trzeba zaorać Polskę bo tu też są naziole.
@huncwot_
tak nazisici sa zli, tak sa jacys nazisci na ukrainie. powiem wiecej sa tez nazisci w rosji, w polsce, w tobago i w argentynie. nie zmienia to faktu ze rosja atakuje bezprawnie obce panstwo i morduje cywili. ukraina sie broni
@huncwot_: po pierwsze #!$%@? to cię nie obrażałem, więc racz zamknąć japę. Po drugie skoro przeszkadza ci kilku kolesi ze swastykami na Ukrainie, a jesteś oburzony, że nie toleruje się ruskich pał z zetkami, to czym różni się twoje myślenie od zdegenerowanego kacapa? Odpowiadam, niczym.
@Smarek37: kilku kolesi XD no właśnie jak się okazało, że to nie tylko kilku kolesi, to trzeba było zrobić jeszcze bardziej k z logiki i wleciały teksty typu, że oni nawet mogą mieć swastykę wytatuowaną na czole xD
ale zobacz jaki to nie fart, kilku kolesi, na całą Ukrainę i akurat musiał taki jeden się napatoczyć na oficjalne konto Żeleńskiego
Pobierz
źródło: Zrzut ekranu 2023-01-29 o 00.31.04
@huncwot_: ok, ale co chcesz przekazać tym wpisem? Że mamy nie popierać Ukrainy i jednocześnie tolerować ruskich z zetkami? Tak są naziole na Ukrainie, być może i jest ich sporo. Są tam ludzie mentalnie zyebani, pewnie ci z bliższych terenów rossji, ale takich w większej lub mniejszej ilości znajdziesz wszędzie.
Fakt jest taki, że to ruscy postanowili rozwalić ten świat i ich należy izolować w każdym aspekcie
@Smarek37: cały czas pisze, to samo i cały czas muszę wyjaśniać co napisałem...
można wspierać Ukrainę i jednocześnie piętnować miłośników nazioli zamiast ich bronić
@huncwot_: tak zgadza się, należy ich piętnować, ale do cholery teraz jest wojna i dajmy im to wygrać, a nie zniechęcajmy ludzi takimi wpisami do Ukraińców, bo to nie ten czas. Czemu akurat w tym czasie wszyscy widzą tylko akurat tam takie rzeczy.
@huncwot_: widzę, że nie dojdziemy do porozumienia. A co do tego obrazka to powiem ci jedno. Nam się takie coś nie należało, ale faktem jest, że prześkadowaliśmy Ukraińców i traktowaliśmy jak psy. Oni wykorzystali tą nienawiść, bo nadarzyła się okazja i gdyby taka wtedy nam się nadarzyła to zrobilibyśmy to samo, bo też nie jesteśmy święci.