Wpis z mikrobloga

Pytanie do chłopów z fobią społeczną. Ma ktoś z was tak że podczas przebywania w tłumie, sytuacji stresowej itp. robi się wam słabo?

Ostatnio stałem w kolejce do lekarza w tłumie ludzi (no czyli niezbyt komfortowa sytuacja dla fobika społecznego), no i tak się zacząłem stresować że miałem wrażenie że coraz bardziej robi mi się słabo i że zaraz zemdleję. Musiałem sobie usiasc na krzesełku żeby sie tam czasem nie #!$%@?ć xdd. Czy to może być jakiś objaw fobii społecznej czy to co innegoj? Robiło się komuś kiedyś tak?

#przegryw #fobiaspoleczna #psychiatria
  • 12
@Moh1kanin: w sumie to jakoś wybitnie się nie stresowałem, jakbym miał to określić w skali lęku to to było takie 3/10. Jednak nagle zaczął ten stres narastać i miałem wrażenie że zaraz zemdleje. Najgorzej że coraz czesciej to ostatnio mam.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@zielonykszak: Ja mam osobowość unikająca, więc też dodam coś od siebie. Ze mną jest sprawą dość jasna - jak nie muszę do kogoś się odezwać i nie grozi mi ośmieszenie się przez wykonywanie jakiejś czynności, która by tym groziła, to nawet w dużym tłumie nie będę mieć problemów. Zresztą to może być atak paniki nie związany ściśle z fobią spoleczną, kiedyś takie miałem dość często, teraz dużo, dużo rzadziej, a, co