Wpis z mikrobloga

Zestawcie sobie tego gościa,z opisem mężczyzny, który miał pożądliwie wpatrywać się w Iwonę, według zeznań kwiaciarki. Od razu widać, że gość miał bardzo wyraziste rysy twarzy, można to stwierdzić nawet mimo kiepskiej jakości nagrania. Kobieta miała później powiedzieć, że facet z monitoringu mógł nim być.
Wierząc jej słowom i zakładając, że się nie pomyliła, można stwierdzić, że:
- koleś wcześniej miał już ją na oku,
- poszedł za nią umyślnie, a nie jak wielu twierdzi, że taksi akurat złożyło.
Już to kiedyś pisałem ale przy okazji przypomnę.
Gość ewidentnie wygląda na dziabniętego. Na nagraniu widać, jak przez moment charakterystycznie dla pijanych, zbytnio krzyżuje nogę i nie trzyma odpowiednio równowagi. Tak wiem, nic odkrywczego, każdy powie, że był pijany. Ale na jego tle Iwona wygląda na trzeźwą, tak jakby już alko z nie zeszło. Na podstawie śledztwa wynikło, że pijana była, ale przed 24, później wypiła tylko pół piwa. I teraz do brzegu.
Moim zdaniem on ewidentnie chce dotrzymać jej kroku, mimo, że będąc pijanym powinien iść wolniej. A Iwona idzie naprawdę szybkim tempem i dość mocno macha przy tym ręką, co też jest charakterystyczne u wielu kobiet, gdy szybką idą.
Ciekawe jest też to, że podobnie jak Iwona idzie bez butów. Powód Iwony jest oczywisty, zastanawia mnie natomiast czemu on sobie spacerował bez nich. Zarówno promenadą,jak i w klubie. Zostawił na plaży i stwierdził, że za kilka godz. po nie wróci? Czy wyszedł bez nich z hotelu? Generalnie takie chodzenie bez butów, bardziej mi pasuje do kogoś miejscowego, niżeli turysty, który miałby przyjechać ze Śląska i stwierdzić, że rusza w melanż bez nich.
Czy może brak butów=lepsze możliwości śledzenia, bo robisz mniej hałasu. Spróbujcie zajść kogoś od tyłu w butach i bez nich. Będąc boso jesteście bezszelestni.
Powiecie, że gość raczej nie ma związku ze sprawą bo został przesłuchany i wypuszczony. Ale ciężko kogoś zatrzymać, nie mając żadnych dowodów i w przypadku, gdy nie ma ciała.
Kwestia ostatnia to zeznania śmieciarza, który twierdził, że widział tego faceta rozmawiającego z Iwoną. Według jego słów mieli się rozejść w różnych kierunkach, ale nie wiadomo czy poszedł inną drogą tak by po chwili przeciąć trasę Iwony.

#iwonawieczorek
Pobierz Menosas - Zestawcie sobie tego gościa,z opisem mężczyzny, który miał pożądliwie wpatr...
źródło: Screenshot_20230128-144312~3
  • 8
@Menosas
tylko, że kamery zarejestrowały go nieco później jak wracał deptakiem w kierunku Sopotu. Nie mógł zdążyć jej załatwić i ukryć ciała. Owszem, teoretycznie mógł tam powrócić sam/z szajką następnej nocy, ale po co, za duże ryzyko że ktoś zobaczyłby ich przenoszących ciało.

Imo hipoteza, że to był gość z ręcznikiem/ inny random to 5 % szansy. Radiowóz 5 %, śmieciarze 10 %, potrącenie przez samochód na ulicy 20 %. Najbardziej prawdopodobne,
Ciekawe jest też to, że podobnie jak Iwona idzie bez butów. Powód Iwony jest oczywisty, zastanawia mnie natomiast czemu on sobie spacerował bez nich. Zarówno promenadą,jak i w klubie.


@Menosas: bo był środek lata niedaleko plaży. Masa ludzi chodzi w takich okolicznościach boso, szczególnie jak ma hotel przy plaży lub mieszka niedaleko.

Typek wygląda na takiego który już słabo kontaktejszyn z rzeczywistością, do tego kamery go złapały niedługo potem jak wracał