Wpis z mikrobloga

Widzę, że wychodzenie z przegrywu w końcu się rozpoczęło. Ale to i tak nie ma happy endu. Jak pisałem 28 lvl, niedługo wleci 29. Autyzm mentalny powoli wyleczony. Nie mam problemu by w barze, na mieście pogadać z ludźmi. Ale co z tego. Z jednej strony może mam w miarę ogarnięty wygląd, wzrost nienajgorszy mimo, że dzisiaj chadem z takim się nie będzie: 182 cm. Włosy w normie, nie ma zakoli. Twarz, raczej nadal chłopięca choć nie jest to jakiś pyzaty baby face bez zarostu.
Ale jak patrzę na nastolatków to wiem, że jeśli chodzi o ten wyścig to akurat tu jest over. I nawet zostanie chadem nie pomoże, bo znam chada i jedyne co robi z kobietami z przeszłoscią to rucha bez emocji. I sam przyznał mi rację, że to darmowe chdozenie na divy i nic więcej.
Bez problemu gadam z rowiesniczkami np kelnerkami, laskami w biurach, urzędach. Wszystkie po jakiś przejściach, ulatująca młodość z duszy nawet jak wygląd zachowany, szaleństwo nie wchdozi w grę, bo wyjazdy, kluby, koncerty już były z byłymi. Teraz beciakiem zostałby nawet chad jesli ma te 30 lat a nie jest 16 letnim oskim. Branie młodych nie wchodzi w grę, bo społeczeństwo cię napiętnuje i porówna do wiadomo kogo.
Także zostaje tylko chdozenie na divy i nabijanie sobie przebiegu w nieskonczoność. Bardziej o bycia giga chadem wolalbym mieć znów 16 lat, 18 lat. Na szczęście w innych aspektach agepill nie kopie tak po dupie.

#przegryw #blackpill #przegrywpo30tce
  • 13
@dondonu: nie wiem w jakim ty świecie żyjesz. Śmiało możesz znaleźć laskę kilka lat młodszą i nie będzie w tym nic dziwnego. Znajomy swoją pierwszą i jedyną dziewczynę w wieku 28 lat.
W tym wieku co ty to ja zaczynałem dopiero szaleć.
@dondonu
Nie widzę problemu byś miał dziewczynę w "wieku studenckim" to normalne w Twoim przedziale wiekowym. Co najwyżej Karyny dobijające do "trójki z przodu" na to zjawisko narzekają.
@dondonu: Można mieć więcej niż 30 lat i jeździć tu i tam, biegać po koncertach. Ludzie mając więcej latek robią fajne rzeczy.
A jak ci brakuje znajomych i kolegów to nawet na wykopie możesz ich znaleźć tylko jak się czyta jeden święty tag to raczej nic z tego nie będzie. Możesz jechać w góry, za granicę, iść pograć z ludźmi w planszówki, nawet samemu możesz takie rzeczy robić.

Fotka z koncertu,
Qullion - @dondonu: Można mieć więcej niż 30 lat i jeździć tu i tam, biegać po koncer...

źródło: IMG_20221203_213130

Pobierz
Mogę białą, ale może z zachodu? rozmawiałem z niemkami, angielskami, norwezkami na studiach.


@dondonu: niestety, ale Polak dla tych osób odpada w przedbiegach. Chyba że jesteś przystojny i masz dużo pieniędzy.