Wpis z mikrobloga

Gdyby zaorski zamiast milionów złotych zarabianych nadzwyczajnym intelektem wygrywał puchary i medale za machanie rekami albo nogami to dużo mniej byłoby Polaków, ktorzy go nie lubią, ale jako że chodzi o piniąszki (bożek Polaków), to prymitywy z uszkodzonymi mózgami od polskiej nędzy nie mogą znieśc jego widoku :)
Normalne jest kibicowanie komuś, sami to Inteligenty robicie. Kibicuje Rafałowi i jak tylko mogę to piszę posty, natomiast trzeba być marnym zaplutym mentalnym karłem, żeby pod każdym moim wpisem od 7 miesiećy gardłować jaki to zaorski jest zły i do tego ROBIĆ TO ZA DARMO XD XD XD.
tak własnie wasz obraz, nie ma ani jednego mojego wpisu od ponad pół roku, żeby w max 2 godziny nie przybiegło do niego kilku mentalnych karłów na czele z @wuwuzela1 @xxxzzz @widmo82 @HHokuss @drylu09 @zielony_ludzik_2 @maniek74 i nie produkowało sie JAKI TO ZAORSKI JEST ZŁY albo że tylko traci na rynku, a później przychodzi jakiś nołnejm i was wszystkich ora zwykłymi faktami :D jak np wczoraj @51431e5c08c95238:
"
@drylu09: Tak, ale od stycznia zaczynał od 1 mln zł, a na jego tabelce wynika, że zarobił 4,3 mln zł od początku stycznia. Nawet jeśli zamknie stratnego NASDAQA, to i tak będzie miał 3 mln zł zysku.
"

Czaicie? jakie trzeba mieć zaburzenia żeby chodzić za jakimś randomem z internetu przez 7 miesięcy i ZA DARMO gardłować ZŁOTA44 MAN BAD!!!!111 kompromitując sie debilnymi kłamstwami, które ora zwykła matematyka. hehe

wpis do wglądu dla:
@timechain @nimamkolan @pijmleko

a jeszcze dodam że jak pisałęm że łykopki łykneły fejka o sprzedaży akcji Mpay przez zaorskiego w grudniu (bo łykopek nie odróżnia sprzedaży akcji od zakończenia współpracy) to bylo 500 wykopów, a jak wrzuciłem dowód że fejk to zero wykopów i mi MODERACJA komenty usuwa żebym nie przypominał hahahahah.

Jak zawsze zakończe, że dla mnie najbardziej sie liczy, że Wielcy Polacy żyją sobie w w stworzonym przez swoją mentalną karłowatość piekiełku gdzie z biedy jeden polak dosypuje soli drogowej do chleba żeby tylko sie nachapać pare pieniąszków wiecej, drugi polak zwozi śmiecie z niemiec i je pali serwując trucizny w powietrze, trzeci spawa trupy i sprzedaje jako "niebite", 2/3 z was zarabia poniżej 700 euro miesiecznie, a POLSKI orlen kosi was ZŁOTÓWKE NA LITRZE WIECEJ :D :D :D
Jak to mówił jeden z najwybitniejszych Polaków:
"To wy, Polacy"

z wyrazami pogardy

#zaorski #gielda #kryptowaluty
Lomoijj - Gdyby zaorski zamiast milionów złotych zarabianych nadzwyczajnym intelektem...

źródło: image_2023-01-28_125140435

Pobierz
  • 14
@Lomoijj: Nie pisz pod takiegiem giełda, bo to nie ma nic z giełda wspolnego. Wrzucaasz to co twój pan Rafałka pokaże. To co nie chce to nie pokaże albo bedzie się wykrecac, ze to to nie prawda. Jest wiele metod na zarabianie na naiwnych głupich ludziach takich własnie jak ty. Rafałka jest w tym dobry i na tych przygłupach twojego pokroju bedzie zarabiac. Ogólnie widac ze coś nie tak u ciebie
żeby w max 2 godziny nie przybiegło do niego kilku mentalnych karłów na czele z...

Jak wołałem Cie ostatnio to grzecznie zapytałem a tak prostacko odpisujesz

z wyrazami pogardy

Tego typu komentarzami wiele zyskales, serio.


@Lomoijj:
  • 0
@drylu09: jeszcze do tej listy z solą w chlebie dopisz:
I mamy taki portal gdzie tak bardzo skomplikowana funkcjonalność typu tagi nie działają hahha
Jak w tym memie z gorących: niezbyt udany portal dla niezbyt udanych użytkowników

Dzięki za przyznanie racji, z tego powodu rozważę prośbę ale jakby nie było Zaorski trochę jest związany z giełdą nie?

BTW na potężnym portalu czarna lista też nie działa?

@widmo82 przynajmniej ci nie kłamie
@Lomoijj: a kto na rynku jest nie od wczoraj, ten pamięta, jak zaorski w czasie covidowej pompy cały czas próbował grać shorty na nasdaq i zaliczał wtedy grube wywózki i już wtedy można było sobie wyrobić zdanie na temat „najlepszego polskiego spekulanta”
@drylu09:

Dobra już wiemy masz racje a teraz zejdź z tagu gielda bo tutaj się piszę o spółkach, wynikach, pozycjach i ogólnie o bananie a nie to tym czy twój ukochany influencer zarobił x pln


@drylu09: @Moderacja @wykop
moze ktos sie łaskawi zainteresuje i przywróci bana ( zdjętego w nowym wykopie) a najlepiej wydłuży dla twórcy tego topiku