Wpis z mikrobloga

Na wykopie nie powinno być pasków innymi słowy jakichkolwiek oznaczeń płci użytkownika.

Pytanie dlaczego... Odpowiedź jest dziecinne prosta. Strach, tak strach. Wielu prawilnych mireczków z tagu przegryw, dostaje ataków obsesyjno-kompulsywnych na samą myśl interakcji z kobietą. Dochodzi do tego ciągły strach i uczucie prześladowania.
Jeszcze gdy siedzimy na swoim tagu przegryw to jest spoko, znam większość myszonów obecnych tam z widzenia i wiem, że pomimo różowego paska to po drugiej stronie monitora siedzi jakaś spoko mordeczka :3
Ale... gdy nie wiadomo po co na tag, zapuszczają się prawdziwe różowe (zapewne żeby pomęczyć i uzupełnić braki w atencji) to robi się dopiero niedobrze. Sytuacja z życia wzięta, wczoraj dodawałem sobie wpisy po bożemu, nikomu nie wadząc, aż do momentu gdy do mojego posta zawitała użytkowniczka "drakonia", nie będę oznaczać i proszę w też tego nie róbcie bo znowu będzie prześladowała. Osoba ta, zaczęła robić harmider we wpisie, rzucając ogółami będąc przekonanana do swojej wyższości, nie potrafiła nawet przyjąć do wiadomości, że nie obchodzi mnie jej zdanie i jej najwyższa wartość czyli tzipa.
Gdyby nie to, że wypiłem piwko to pewnie piątkowy wieczór spędziłbym płacząc w poduszkę. Piwo piwo kocham piwo.

#zalesie #przegryw
Pobierz z.....s - Na wykopie nie powinno być pasków innymi słowy jakichkolwiek oznaczeń płci ...
źródło: pepe-scared