Wpis z mikrobloga

@Dorth: mówię ogólnie. Jak masz z kimś problem to idziesz do niego i próbujesz się dogadać.
No z tym plastikiem to inny problem ale u mojej babci na wsi gościu dostał chyba z milion mandatów i nic nie pomogło
@kopek: Ogólnie to z ludźmi w tym kraju nie ma co rozmawiać. Od razu służby wzywać. Szkoda czasu i nerwów. (ʘʘ) Kiedyś to zrozumiesz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Headcrab_B: pajacu, w świetle tego, że takie pajace jak ty uwierzyli w covidka, zesrali się, przyjęli busterki, to jeszcze stali się konfidentami. Nie walczyli z covidkiem, tylko przy okazji z katolami i ludzmi mądrymi. Ty pajacu i wielu takich przyłożyliście rękę do zrobienia przez rząd PiS z ludzi chorych, umierających (ponad 200 tys. nadmiarowych zgonów), biednych (bankructwa, obecna inflacja), i co najgorsze skłóconych między sobą. Ty, nie wstyd ci tak pisać
@dafto: Nielegalne limity podobnie jak i reszta tych bzdurnych obostrzeń. Zapomniałeś to dodać. ;) Teraz całkiem przyjemnie mi się kicha, kaszle i smarcze w sklepach codziennie na panikarzy Twojego pokroju. ;) Niezłymi dzbanami byli co co przestrzegali jakiś obostrzeń na podstawie planszy na Twitterze Morawieckiego czy innego Szumowskiego z powodu wirusa kaszlu którego i tak ostatecznie zaliczyli m.in. dzięki takim jak ja co od początku mieli to w dupie i chodzą
@dafto: Powiem Ci najlepsze. Pod koniec lipca 2022 byłem na spotkaniu z ludźmi ze szkoły i byli tam też chorzy na covid wiedziałem o tym i akceptowałem to i zaraziłem się. W sierpniu były upały a ja spory kaszel więc więcej na dworzu niż w domu i codziennie w kilku sklepach w tym w godzinach szczytu w okolicach godziny 15 a klimatyzacja w sklepach skutecznie rozprowadziła mój kaszel po całym sklepie.