Wpis z mikrobloga

Masakra... dzisiaj dzień trzeci moich eksperymentów z Stable Diffusion AI i przy odrobinie Photoshopa udało się wygenerować coś takiego... Nie wiem jak Wy, ale mam wrażenie że następne miesiące czekają nas niemałe zmiany społeczno kulturalne z tym związane uhm.....
#ai #stablediffusion #ladnapani
wilq32 - Masakra... dzisiaj dzień trzeci moich eksperymentów z Stable Diffusion AI i ...

źródło: d627a362-697e-47c7-b382-7a019bed9e58 copy

Pobierz
  • 19
@wilq32: dodatkowe żebra, to pierwsze co mi się rzuciło w pierwszych 5 s. Poza tym jak to możliwe, że AI (czy precyzyjniej sztuczna sieć neutronowa, bo na pewno żadna tam inteligencja) wygenerowała kolejnym razem taką samą osobę?
@Korda: W teorii używałem tego samego randomowego seedu, co więcej operuję w ramach mniejszych niż większych zmian. Niemniej pewnie bardziej widoczna byłaby zmiana jakbym zapytał o inny kolor włosów? Może też podświadomie sam takie wybieram (miałem do wyboru całą masę innych)... Dobre pytanie - przyjrzę się temu problemowi jeszcze.
@Xem_: mam wrażenie, że niedługo nie tylko modelki... czeka nas ogólnie niemała rewolucja... Jak widać są jeszcze detale które się nie zgadzają, biorąc pod uwagę że spędziłem nad tymi generacjami może z 10 min, a nie dopieszczam ich na nową reklamę na billboard świadczy tylko o tym że hmm... będzie ciekawie
@AgainPsychoX: Nie, pierwszy raz widze. Ja postawiłem Stable Diffusion na Google Colabie i z niego recznie generuje. Te serwisy są spoko na start, żeby się pobawić, ale limity generacji jak safety limity są czasem upierdliwe (i nie mówię tu o robieniu samych nakedów, po prostu blokuje czasem obraz bo stwierdził że jest not safe i tyle)