Wpis z mikrobloga

Ankieta miała takie wyniki, czyli bracia z #przegryw zostało potwierdzone, że kobieta ma w dupie co facet będzie jej okropnego robił dopóki jest wysoki i przystojny, może ją bić ale jak ją dobrze zapekluje i koleżanki będą zazdrosne to ta przemoc nie ma znaczenia xD

Zrobiłem też drugą ankietę, tym razem była ona nieanonimowa. Nagle już kobiety nie chcą nic zaznaczać z obawy przed szykanowaniem i wykluczeniem. xD Czyli znowu potwierdzony #blackpill
Łatwo na n0rmickach
Pobierz z.....s - Ankieta miała takie wyniki, czyli bracia z #przegryw zostało potwierdzone, ...
źródło: 471px-Take_the_blackpill
  • 24
@zartos: Ja nawet z chęcią bym czasem z Wami podyskutowała, tym bardziej że widzę wady kobiet i dostrzegam problemy, z jakimi mierzą się faceci, ale nie podoba mi się to podejście z góry, to przypisywanie X cech do wszystkich. Ot co.
xD


@zartos: Natrafiła się różowa w piątek wieczór, to zamiast z nią normalnie pogadać, sobie heheszkujesz uj wie z czego.

uważam, że skrajności to coś z czym powinno się walczyć po jednej czy po drugiej stronie. Przegrywy tak samo jak p0lka są często toksyczni gdyż czują wzajemną pogardę do siebie.


@Polnischefuhrer: True.

Powiem Wam więcej: jak sobie prześledzicie moją aktywność lub jak zerkniecie na profil "Lewica genitalna" na Facebooku, gdzie
@drakonia:

@zartos: Natrafiła się różowa w piątek wieczór, to zamiast z nią normalnie pogadać, sobie heheszkujesz uj wie z czego.

Nie chcę być niemiły co do Twej osoby bo w sumie to Cię nie znam i nic do Ciebie nie mam, ale za bardzo się cenisz. Dosłownie są setki innych rzeczy które wolałbym robić w piątkowy wieczór aniżeli rozmawiać z Tobą.
@zartos: O widzisz, taką odpowiedź szanuję. Serio. Bez udawania, szczerze do bólu. Tylko potem nie miej do nikogo pretensji o to, że różowe się w ogóle Waszym tematem nie interesują i że tkwicie ciągle we własnym sosie. Miałeś okazję wymienić jakieś doświadczenia z kimś innym, niż ciągle z tymi samymi kolegami. Nawet na priv. Ale najwidoczniej Ci to pasuje, więc niech tak pozostanie. Miłego piątkowego wieczoru.
@zartos: A mi się wydaje, że się wystraszyłeś, bo nagle wydarzyło się coś, czego się nie spodziewałeś. Myślałeś, że spotkasz się z poklepywaniem po ramieniu, a tu nagle mindfuck.
@ejakulat_www_mordzie: Twoja odpowiedź idealnie wpisuje się w to, co mówi autor tego ostatnio znanego filmu, tj. "Analiza promocji świata przestępczego i przemocy w Polskim Internecie". Szukacie zaczepki, konfrontacji. A ja chcę polemizować, wymienić argumenty. To są zgoła różne podejścia.
@ejakulat_www_mordzie: To spójrz na jego odpowiedzi. Pierwsza to generalizacja. Druga to "xD", trzecia to unikanie dyskusji, dalej mamy zupełnie zły wniosek, o którym i tak chciałam pogadać. Jak to Wam pasuje, to serio - gadajcie sobie o dupie Maryni, przekonani o swojej nieomylności. Wszyscy będziecie się poklepywać po ramieniu, że męskie stado ma przecież rację. Jednak nikt z Was nie zauważył tego, co napisałam tutaj - a wydaje mi się, że
Same oceniacie mężczyzn z góry. Brzydki to już z góry zły charakter.


@Kindybal_xD: Są kobiety, które tak robią, owszem. Nie zaliczam się do nich. Chociażby dlatego, że nawet we własnym środowisku znam przykłady, gdzie faceci się w międzyczasie "zapuścili", a związki trwają nadal i się rozwijają.

@ejakulat_www_mordzie: I to jest powód, dla którego się tu udzieliłam. Normalnie wypowiedziane zdania, a nie tylko "ruchaj się p0lko" itd. Zgadzam się z Tobą,