Wpis z mikrobloga

Cześć ruski pachołku mam do ciebie pytanie. Mieszkasz w Polsce to obnosisz się z tym że kochasz rosjan czy poprostu jak każda strachliwa cipka tylko mówisz że nienawidzisz Ukraińców?


@JanuszPDM: Trochę kultury wieśniaku. Nienawidzę Rosjan. Ale nienawidzę też propagandy z obu stron. Ukraińców raczej tylko nie lubię.
nienawidzisz sam siebie?


@bombastick: Ja już jestem Polakiem i umarłbym za Polskę. Nie zrozumiesz czegoś takiego bo uciekłeś z Ukrainy.

a co do Ukraińców pisałeś niedawno co innego. Przypomnieć?


@bombastick: Ale zobaczyłem przemówienie Zełeńskiego o korupcji i już zmieniam zdanie względem tego narodu.
@Koniasz: to nie lubisz tej Ukrainy czy tylko nienawidzisz tak samo jak Rosji ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) ja wiem ze powiesz prawdę tylko wówczas jak się pomylisz( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
to nie lubisz tej Ukrainy czy tylko nienawidzisz tak samo jak Rosji ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) ja wiem ze powiesz prawdę tylko wówczas jak się pomylisz( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)


@bombastick: Naucz się czytać ze zrozumieniem. Wiem że to nie twój ojczysty język ale chociaż spróbuj.
dobrze że cytujesz zapamiętaj za kogo cię mam onucko.


@JanuszPDM: Robię to specjalnie żeby każdy widział co sobą reprezentujesz. Po kilku takich komentarzach dostaniesz po prostu bana. Więc trochę kultury