Wpis z mikrobloga

Huop już nie daje rady, mimo że od stycznia nauczył się zakładać maskę i udawać przed wszystkimi i samym sobą, że jest dobrze i że jest wielki samcem alfa to #!$%@? prawda. Huop w środku umiera i woła o pomoc, ale nic mu nie może pomóc, zostaje tylko wegetacja i nieskończone cierpienie, który prawdopodobnie będzie gaszone na parę godzin alkoholem, huop nie ma nawet jaj żeby spaść z rowerka bo się boi co jest po śmierci, huop coraz bardziej się przekonuje że piekło istnieje i jest tutaj na ziemi. Huop idzie teraz pić colkę i palić e szluga bo na zwykłe go nie stać, its over dla huopa ()

#depresja #przegryw
Pobierz
źródło: 8c6
  • 8
@Wanzey:
Po jakimś czasie oszalejesz od maski.
Po jakimś czasie spojrzysz w otchłań, gdy rozpacz będziesz gasił alkoholem.

Wiem, że to wiesz, ale to nie tylko słowa jakiegoś randoma, który uważa się za mądrzejszego. To słowa, których sens sam przebrnąłem.

Niech noc cię otuli, niech dzień rozjaśnienie w tobie. Cierpienie też może mieć sens. Może bredzę, ale Mirku, nie jesteś sam z takimi rozterkami, chociaż awatarową, to jednak jesteśmy jakąś społecznością
@Wanzey: Marność nad marnościami, wszystko marność. Widzę, że nie wiele masz do stracenia. To tylko gra więc zmień zasady ,przestań kłamać stań w prawdzie. Co z tego, że traktowali Cie jak dziwak. Śmiech głupców niech bedzie muzyką dla Twoich uszu. Idz znajdź słabszego od siebie i mu pomóż. Zacznij być szczerzy wobec swoich przekonaj miej zasady i się ich trzymaj. Bądź pozytywnym wojownikiem, który na ringu zostaje sam. Jeżeli mnie zapytasz