Wpis z mikrobloga

@Kamokamo: ale że jak, chcesz mieć ślub mając 35 lat mając do wyboru MAX 30-35 latki? Chyba logiczne że najlepiej mieć ze 25-30 lat i ogarnąć/zgroomować sobie 20-25 łatkę, szukanie jako facet 30+ wśród kobiet 30+ to cope srogi (a weź pod uwagę że normalne kobiety zawsze chcą rówiesnika max 3-5 lat starszego, a tylko odpady chcą 8-10 lat starszego, to psychicznie chory baby, borderline, daddy issues, nie nadające się na
@infi00
Już nie przesadzajcie, 25lvl i mam sporo znajomych co divy/ons/wyjebongo po całości
Trochę to wahadełko wykopka- ciągle piszemy tu że 30% inceli, liczba wciąż rośnie, 40% rozwodów, hipergamia #!$%@? itp. itd. a z drugiej strony forsujecie wizję jakoby każdy znajomy się żenił i byłby over na całej linii w kwestii znajomych. Zalatuje to normicką hipokryzją
żeby w 2023 chcieć ślubu przed 30 jako facet to trzeba być cuckoldem, albo zajebiście naiwnym xD


@Kamokamo: Albo trafić na dobrą różową, z którą macie podobny wkład do małżeństwa - zarówno emocjonalny, jak i materialny.
@infi00
coraz więcej będzie samotnych. Ja uważam, że nie ma sensu robić dzieci i się wiązać tak jestem szczęśliwy i mam święty spokój. A rówieśnicy już po rozwodach alimenty itp xD
że nie ma sensu robić dzieci i się wiązać


@Marvel7: Jedno nie musi oznaczać drugiego xD można być w związku i nie chcieć dzieci.

dla tagu bozego takie nie istnieją ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Daqnny: Ja wiem, życie jest przecież czarno-białe xd
a tylko odpady chcą 8-10 lat starszego, to psychicznie chory baby, borderline, daddy issues, nie nadające się na związek)


@Pozytywny_gosc: Mów za siebie kolego, jak jest szansa na śeiży towar to się bierze a nie się chlipie ots over bo rówieśniczki poniszczone i przebolcowane