Wpis z mikrobloga

@Pazdzioch_z_Rivii: Forspoken to taki kasztan, że zeszłoroczne hejtowane 'gnioty' typu Saints Row czy nawet Crossfire X to przy nim arcydzieła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Totalnie czasami nie rozumiem jak przy niektórych grach zespoły mogą stwierdzić 'zajebiste nam to wyszło, wydajemy'

Ubisoft jest hejtowany za to, że anuluje gry, ale lepiej już anulować i zapomnieć niż na siłę robić taki paździerz.
@Pazdzioch_z_Rivii
Square wypuściło mocnego sredniaka - problem niebieskich xD No rzeczywiście xD

@Beeercik
Z tym Crossfire X to chyba sam nie wierzysz w to co piszesz xD

Piszecie o tym Forspoken jakby był na to jakiś kosmiczny hype, a nie był, oraz jakby to zrobiło jakieś sztandarowe studio Sony, a to nawet nie ich produkcja.
Także u zielonych bez zmian - Phil dwa lata nic nie wypuścił, jest git. Square wypuszcza średniawe
@greven:

Square wypuściło mocnego sredniaka


Chyba chciałbyś aby ta gra była mocnym średniakiem. Średniakiem to była ich poprzednia produkcja final fantasy XV. Ta gra to gniot a nie żaden średniak.

Piszecie o tym Forspoken jakby był na to jakiś kosmiczny hype


Mamy początek roku gier nie ma tak dużo więc hype był. Śledząc społeczność playstation widziałem, że mnóstwo preorderów zostało zamówionych. Ponadto na steamie forspoken nawet wyprzedził w pewnym momencie hogwarts
@AntyKuc: Co tam mówisz? Że niby preorder kupiłeś? Gra ci dropi? Rozdzielczość spada do 720p? Gra jest angielskiej wersji językowej? Ohh jaka szkoda. No nic na pewno następne exy będą już lepszej jakości. Oczywiście jeśli jakieś wyjdą bo średnio to widzę w tym roku.
@Pazdzioch_z_Rivii

Chyba chciałbyś aby ta gra była mocnym średniakiem.


Z ocen średniak więc tak to nazywam. Sam nie mam zamiaru grać bo gameplay były mało interesujące a od dema się odbiłem.

hype był


Nie wiem gdzie Ty widziałeś hype - ludzie po gameplayach pokazanych na przestrzeni ostatniego roku i w szczególności po demie byli mocno zawiedzeni tym co pokazano i większość była mocno sceptyczna co do tej gry.

Śledząc społeczność playstation widziałem,
@greven: Dopiero teraz wyświetliło mi się powiadomienie więc odpowiadam z opóźnieniem

Sorry ale jeżeli musisz wymieniać Grounded, Pentiment czy AoE2 to najlepiej pokazuje jaka posucha była że strony MS. Już nawet pomijajac, że Grounded "wyszło" w 2022 a dostępne było od połowy 2020. Pentiment czy HiFi Rush to spoko gierki, ale to nic dla czego kupowałbym konsole.


A co z tymi grami jest nie tak? Skoro wypuścił je Microsoft to je