Wpis z mikrobloga

i to jest powód żeby robić syf zarówno w sądzie jak i na ulicy? I sprzątać to będą biedne sprzątaczki bo Grzesiowi się coś przywidziało?


@agdybytak: ale co się przywidziało? Choinka jest autentyczna w autentycznym budynku sądu - jeden z najwyższych państwowych instytucji. Protesty też robią chlew ale służą wyższym celom :-)
i to jest powód żeby robić syf zarówno w sądzie jak i na ulicy? I sprzątać to będą biedne sprzątaczki bo Grzesiowi się coś przywidziało?


@agdybytak: Ledwo wczoraj oglądałem na YT typa co za koszty sądowe przyniósł niczemu winnej kasjerce PIĘTNAŚCIE KILOGRAMÓW drobniaków do wyliczenia na 750 zł. To samo 'miłosierne' podejście do ludzi.
eeehhh - >i to jest powód żeby robić syf zarówno w sądzie jak i na ulicy? I sprzątać ...
Nie jest powód. Ta choinka w ogóle nie powinna się tam znajdować, albo sędziowie niech przestaną chrzanić o apolityczności, bo nie są apolityczni.


@Blaskun: bombki LGBT i z napisem konstytucja, w jakim mieście ten sąd, w pcimiu dolnym xD?

Swoją drogą jeśli są tam też symbole religijne to Braun to samo powinien zrobić, czego pewnie nie zrobi bo jest katooszołomem
@HerlockSholmes: tak czy owak to niszczenie mienia. Mam nadzieję, że ku odbiorą immunitet i dostanie wyrok. To, że jest posłem nie znaczy, że jest ponad prawem. A tak się zachowuje. Szczerze on najbardziej mi przypomina Palikota. Też robił happeningi polityczne i lubił szokować. Tyle, że jak Palikot wymachiwał dildo to zwracał uwagę na problem molestowania policjantek przez kolegów, a nie bombek, które mu się nie podobają.