Wpis z mikrobloga

@Pankuronium A wiesz co to wątroba? wiesz jaki wpływ ma narkoza u psa na wątrobę? małe odchylenia w wątrobie mogą być zabójcze dla psów i kotów pod narkozą. Ja sam operowałem starego psa wydałem zgodę z świadomością , że może nie przeżyć miał 50/50 szans. Miesiąc czasu polepszlismy jego wątrobę lekami by te odchylenie było jak najmniejsze. Stare psy zawsze mają odchylenia z wynikami. Każdy weterynarz ci to powie każdy.
@Usunelem_Konto: bardzo chętnie podyskutuje z Tobą ale na priv żeby nie zaśmiecać, po pierwsze badania krwi aby wiedzieć czego się spodziewać - po drugie nie wszystkie stare psy maja jak to nazwałeś odchylenia z wynikami, po po trzecie nie wiem o jakiś zabójczych „małych” odchyleniach mówisz bo nie spotkałem się z ich „zabójczością” podczas mojej dotychczasowej 8 letniej praktyki. Dobieramy znieczulenie oraz postępowanie pozabiegowe do pacjenta i o zgrozo - wszystko
@Usunelem_Konto: no to nie wiem gdzie ty praktykujesz, mój pies jak nie ma mytych zębów to jest kamień i smród, surowego mięsa nie tanie, a bardzo bym chciała. tutaj widzę zlot stomatologów z upodobaniami patologicznymi, ciekawe ile chirurgów, prawników i ksiedzy