Wpis z mikrobloga

@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Aborcja powinna być dozwolona w przypadku jakiegokolwiek zagrożenia życia lub zdrowia matki oraz w przypadku jakiejkolwiek wady płodu. Na pewno znajda się tez inne logiczne sytuacje jak w przypadku gwałtu, przepraszam jeżeli cokolwiek pominąłem.
Aborcja zdrowych dzieci na życzenie przy obecnym poziomie antykoncepcji to jawna patologia.
Pozdrawiam
@KRZYSZTOF_DZONG_ moje poważne przemyślenia są takie że są debilami. Dlaczego? Bo póki jest demokracja to programy zwiększania dzietności nie dadzą efektów, i nie dawajcie jako przykładu Czech i ich żłobków bo tam się cyganie rozmnażają. Podejrzewam że jeśli będą utrzymywać władzę to ktoś z nich wprowadzi dyktaturę i zrobią prawa dla kobiet takie jak w dzisiejszym Afganistanie, lub jak w Rumunii za caucescu, co spowodowało wzrost populacji z 18 do 24 milionów
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: @POTEZNA_HAUBICA: Ale o czym Wy #!$%@?? Aborcja zawsze była zakazana i dozwolona tylko w konkretnych przypadkach (gwałt, zagrożenie życia matki, zagrożenie życia płodu w skrócie)

W 2020 protesty były z powodu takiego, że Trybunał Konstytucyjny #!$%@?ł się, że usuwanie ciąży gdy płód jest nieodwracalnie upośledzony lub jest zagrożenie jego życia jest niezgodne z konstytucją. Tylko mnóstwo julek i p0lek i ogółem ludzi nie kumało nawet o co chodzi w
@Kryskamatyska: Nie motam nic - "zaostrzony" miał zostać przypadek gdy płód jest nieodwracalnie upośledzony lub zagrożenie jest jego życia, bo uznali, że to niezgodne z konstytucją.

A co do klauzuli sumienia - tu się nie orientuję aż tak, ale w klauzuli sumienia nie chodzi o to, że lekarz może odmówić czegoś jeśli to nie jest zgodne z jego sumieniem? A "dawali się przekręcić" bo nie potrafili być w stanie określić, czy
Nie można pozwolić, by p0lki zabijały swoje dzieci bez konsekwencji.


@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Dostajesz od lekarza wiadomość że twoje dziecko jest nieuleczalnie chore, pożyje może 10-15 lat ale nie będzie z nim prawie kontaktu i będziesz musiał kilkanaście godzin dziennie poświęcać mu uwagi. Do tego poród może sprawić że twoja żona nie przeżyje. Także masz nad sobą widmo poświęcenia kolejnych 15 lat na zajmowanie się dzieckiem które nie kontaktuje i możliwe że też