Wpis z mikrobloga

Mmmmmm udało się proszę państwa. N0rmictwo agresywne, bardzo wścieknięte zleciało się do mojego "kontrowersyjnego" wpisu, niczym muchy do miodu. Teraz przyszła pora na masowe czarnolistowanie. Na oko widzę 200-300 nowych kandydatów. Razem daje to już 500 na czarnej wraz z obecnymi. Chciałem tego uniknąć by nie mieć 5k na czarno( ͡° ͜ʖ ͡°) ale cóż. Podobno zdjęli limit, nie trzeba już dodawać ręcznie. Teraz jest to bardzo szybki proces 2 kliknięć. Jeśli ktoś chciałby przyłączyć się do zabawy, to polecam, bo wybiło toksyczne szambo bardzo mocno. Bo ktoś śmiał mieć inne podejście do sp0łeczeństwa:

https://wykop.pl/wpis/70179771/wole-samotnosc-niz-przebywanie-z-n0rmikami-to-jest

No i tutaj pamiętajmy o poległym koledze @HolzstockG . Zaciekle walczył z toskycznym n0rmictwem lecz poległ. Dodał też 3 bardzo ciekawe wpisy odnośnie zachowań stadnych gnębicielskiego n0rmictwa, które także zostały usunięte. Dość ciekawa sprawa, bo na obecnym wykopie 500 kont to połowa aktywnych tu xd. No ale trudno, za cenę wirtualnego spokoju. A jeśli będziecie mieli inne ciekawe "lepy miodu" do których się także zlecieli, to proszę o linkowanie mi ich.
#przegryw
Pobierz
źródło: Halloo
  • 6