Wpis z mikrobloga

Największa #bekazprzegrywow oraz ogólnie najgorsze #cope jakie jest powszechne w manosferze to sugerowanie, że wejście #blackpill do mainstreamu cokolwiek zmieni xD
Jakby, wy serio myślicie ze czarna piguła "uwolni" mężczyzn? Że atencja dla kobiet się skończy lub coś się zmieni?
Proste pytanie- co projekt Klaudiusz zmienił na tinderze? Co zmienil Andrew Tate? Co zmieniło wejście redpilla do mainstreamu?
No właśnie, nawet jeśli blackpill jakimś cudem
by się przedostał do normików, to możemy się spodziewać jednego z dwóch scenariuszy, a żaden nie jest optymistyczny:

1. Witaminki będą #!$%@?ć fikołki (picrel) że ja patrzyłam na charakter, ale przez te fejk konta Chadów i wysrywy inceli zmieniłam zdanie a #!$%@? łykną to po same kullen i będą nas obwiniać o to że nie ruchają xD

2. Przeobrazi się w neobluepilla- wyścig o tzipe się zwiększy, kobiety będą stawiać coraz większe wymagania (i będą z tego tytułu bronione) a producenci sznurów i chirurdzy plastyczni będą notować ogromne zyski

Nie będzie rewolucji wbrew temu co #!$%@? @Nostrian ani żadnych protestów czy bojkotów witaminek. Będzie neobluepill i usprawiedliwianie patologicznych zachowań kobiet. W takiej sytuacji lepiej żeby blackpill pozostał w tej formie co teraz

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #tinder #zwiazki #przemysleniazdupy
itsoverforme32445 - Największa #bekazprzegrywow oraz ogólnie najgorsze #cope jakie je...

źródło: temp_file.png2229084862821906219

Pobierz
  • 29
@itsoverforme32445: ale czemu blackpill szkalujesz? Żadne wejście do mainstreamu pigułek nic nie zmieni, bo 90% spermiarzy, beciaków, cucków, xydenów odrzuci czarną/czerwoną pigułek i będzie spermić do kobiet

Zmieni się jedynie to, że ilość atencji od facetów dla kobiet odrobinę spadnie i kilku facetów uzyska świadomość i wybierze czarną stronę mocy (godnośc, rezygnacja z wyścigu o tsipę, samorozwój + divy)
@itsoverforme32445: Żeby coś się zmieniło to trzeba regularnie wyłapywać i odizolowywać wszystkich spermiarzy oraz poczekać 20 lat aż wyrośnie nowe pokolenie kobiet. Czy taki scenariusz jest możliwy? Niech każdy sobie odpowie sam na to pytanie xD
Chodzi chyba o sytuacje dead bedrooms, gdzie de facto jak żonka ci odmawia seksu to nic z tym nie możesz zrobić i musisz chodzić z pełnymi jajami( ͡° ʖ̯ ͡°)


@itsoverforme32445: Meh, to i tak się szybko nudzi. Albo to może ja już taki stary jestem xD
Zresztą w związkach ludzie też się normalnie masturbują, bo to trochę inne wrażenia są.
A największym memem jest postulowanie takich
@RobieZdrowaZupke
#!$%@? rynek, bo mały odsetek facetów zrezygnował całkowicie z kontaktów z kobietami jako, że te są niesatysfakcjonujące? no faktycznie to straszne xD jak oni śmią mieć własne zdanie i nie dostosowywać się pod wymagania księżniczek tylko stawać naprzeciw tym #!$%@? w kosmos wymaganiom.
Żeby coś się zmieniło to trzeba regularnie wyłapywać i odizolowywać wszystkich spermiarzy oraz poczekać 20 lat aż wyrośnie nowe pokolenie kobiet. Czy taki scenariusz jest możliwy? Niech każdy sobie odpowie sam na to pytanie xD


@doghunt: takie coś nazywa się wojna. Gdy ginie kilkanaście procent mężczyzn w wieku produkcyjnym, w gadzich mózgach przestawia się bit.