Wpis z mikrobloga

To bazgroł ćwiczebny, ale go już ukończyłem i dorysowałem liście, oślepłem na dziś i mi się mieni w oczach, jutro pewnie zobaczę błędy. Jednak trzeba kolejny rysunek robić, to kilka godzin rysowałem, chyba za bardzo te dynie rozmyłem, ale też na fotorealizmie mi nie zależało, tylko żeby to było w stylizacji takiej bajkowej jakby. #rysujzwykopem #bazgrolymantusabra #rysowanie #digitalpainting
Pobierz
źródło: dynie
  • 6
@jeden_na_dziesiec: Bez przesady, może spróbuj digitalu jeśli nie próbowałeś(albo więcej narysuj, bo widzę coś dodałeś w takiej stylistyce), tam sobie możesz kilka obrazków zlepić w jeden i jest łatwo to obrabiać, bo są warstwy i można poszczególne elementy wycinać i przestawiać jak się chce. A na papierze trudniej to zrobić dobrze, i trzeba uważać na błędy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mantusabra: Bardzo lubię miąchać tradycyjne media, różne faktury papieru itp., chociaż jest trudniej. Natomiast ze względu na tę łatwość maltretowania obrazu aż do pożądanego skutku na #wyzwanieplastyczne poszła praca w digitalu, bo tradycyjnie bym nie wymęczyła. Ale zauważyłam, że rysowanie na tablecie psuje mi dobre nawyki - szukam kreski zamiast ją przemyśleć i postawić pewną ręką.
@jeden_na_dziesiec: Tak, nabiera się innych przyzwyczajeń, jak coś tam rysowałem 'tradycyjnie' czarnym długopisem to się złapałem na tym, że chciałem 'cofnąć ruch' ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jednak można i digital i tradycyjnie coś namalować czasem, bo czemu nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)