Wpis z mikrobloga

#schizofrenia #psychiatria ej bo mnie wypisują z szpitala diagnoza schizofrenia znowu zaczyna powracać głos w głowie a oni maja mnie w dupie i dają mi tylko 100mg kwediapiny na polski to ketrel choć mówiłem że to na mnie nie działa bo jak widać znowu nawraca wszystko i nie chcą mnie sluchac przyjmowałem przez jakiś rok 200mg ale i tak gowno dawało dlatego trafiłem tutaj samemu zwiększyć dawkę czy pociąć się żeby znowu tu trafić #!$%@? zaraz dostanę czy samemu zwiększać dawkę do momentu działania ja nie wiem oni mogli by się zamienić chyba z moderacja wykopu żółtymi papierami
  • 8
@kaszkada: no miałem co tydzień w szpitalu mówiłem wszystko q oni w dupie to mieli po wyjściu musiałem iść do zwykłego lekarza żeby przepisał recepte i te inne głupoty (tak działa to w niemczech że psychiatra nie wypisuje recept może tylko zlecić wypis recepty lekarzowi) w tym tygodzniu miałem 6 kreotokow z nosa tez mieli to w dupie i mnie wypisali
@Hubercikus: A to jesteś w Niemczech i byłeś w niemieckim szpitalu? o kurczę to nie wiem zbytnio jak ten ich cały system opieki zdrowotnej tam wygląda. ale na pewno psychiatra nie może wypisać recepty tam? bo kiedyś akurat interesowałem się ogarnięciem z niemiec lisdeksamfetaminy i pamiętam że wychodziło na to żeby normalnie z jakimiś niemieckim psychiatrą na konsultacje online sie ogarnac i dostac recepte
@kaszkada: nie wiem powiedzieli że oni zwolnień ani recept nie dają że muszę iść do rodzinnego lekarza a jak szukałem psychiatry bo leki mi się kończyły to powiedział że on tylko terapie prowadzi a po recepte to do rodzinnego lekarza