Wpis z mikrobloga

Trochę jestem w kropce, bo standardowo lekarze w medicover nie wiedzą i wypisują pierwsze lepsze tabletki na przeziębienie XD

Jakoś z miesiąc temu zauważyłem 3 żółte plamki na nodze (są do tej pory), myślałem, że to siniaki, więc je olałem (nie bolały, nie były jakieś duże), tydzień temu miałem pobieraną krew i jak nigdy do tej pory mam taką samą żółtą plamę w miejscu pobierania. Temat bym pewnie olał, ale od jakiegoś miesiąca nie ma dnia, żebym po 8 godzinach pracy w domu nie robił 2-4h drzemki, po prostu brak siły, oczy się same zamykają i no czy 16 czy 19 drzemka musi wlecieć. Po czym jem, ogarniam się i idę dalej spać (czasami zasypiam od razu, czasami schodzi dłużej, niezależnie od tego następnego dnia jestem flakiem). Chciałem znowu uderzyć do lekarza (pierwszego kontaktu, jakiś specjalista), ale może trochę bardziej przygotowanym, jakieś specjalne badania warto byłoby zrobić? Nie wiem czy te plamki i chroniczne zmęczenie ma jakieś powiązanie, ale nie mogę marnować dziennie dodatkowych kilku godzin na spanie, żeby funkcjonować #medycyna #pytaniedoeksperta #badania #lekarz
  • 1