Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie :)
Ostatnio nieszczęśliwie miałem wypadek, złamałem prawą rękę (jestem praworęczny). Jako, że mam teraz dużo czasu to w końcu mogłem poważniej zainteresować się ankietami.
Czemu ankiety?
Ankiety to w pełni uczciwy zarobek w internecie, bez wychodzenia z domu.
Dlaczego ysense?
To najpopularniejsza strona z ankietami, od lat jest też w czołówce najlepiej płatnych stron z ankietami (ogólnodostępnych).
Wynik: Na samym ysense w 10 dni od założenia konta zarobiłem 10$.
Z samych ankiet wpadło 6,5$, w międzyczasie grałem w 2 gry, w jednej osiągnąłem cel (1$) po kilku godzinach grania , a w drugiej osiągnąłem cel (2,5$) po 5 dniach dość swobodnego grania.

Rady dla początkujących:
- brak/bardzo mało ankiet jest w weekend
- najwięcej ankiet jest od samego rana
- najbardziej płatne ankiety szybko znikają, więc czas i ogólnie czatowanie na stronie ma jakiś tam sens, ale też nie jest najważniejsze
- warto wchodzić codziennie, bo są bonusy pieniężne za regularnie wypełnianie ankiet

Podsumowanie: Trzeba lubić to robić, bo inaczej to nie ma sensu. Tto nie jest sposób na zarobek, bardziej żeby dorobić na jakieś drobne przyjemności czy głupoty. Druga ważna rzecz to cierpliwość, bo często będą nas wyrzucać z ankiety, szczególnie na początku np. bo nie pasujesz do typu ankiety, albo jest już limit odpowiedzi.

Proszę o skorzystanie z mojego reflinku, będę wdzięczny, link do ysense: https://www.ysense.com/?rb=135661135
Jeśli chcecie mogę wrzucać więcej takich raportów, heja!

#zarabianiewinternecie #zarabianie #ankieta #ankiety #praca #pracazdalna #pracadodatkowa
Ynek972 - Witam serdecznie :)
Ostatnio nieszczęśliwie miałem wypadek, złamałem prawą ...

źródło: Nowy Prezentacja programu Microsoft PowerPoint (2)

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@Evarrrez: Wiem, że stawka jak w Bangladeszu, ale poleć coś lepszego () Testowałem różne strony i aplikacje i w tej chwili nie widzę żadnej stronki, która da ci większy przychód. Ysense działa od 2007 r i co najważniejsze zawsze wypłaca. Są też jeszcze legitne i lepiej płatne ankiety na prolific, ale tam w tej chwili nie da się dostać.
  • Odpowiedz
  • 0
@ChlopiecNastepneDrzwi: przecież napisałem: "Trzeba lubić to robić, bo inaczej to nie ma sensu." To nie jest dla każdego, jak ci nie pasuje to proponuje pisać artykuły po 2000 znaków za 2,50zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Evarrrez: Każdy robi ze swoim życiem co chce, nie zamierzam na siłę udowadniać, że coś jest lepsze od czegoś innego, ogólnie jak masz fajną pracę czy jakieś ciekawe zajęcia to bym ci to odradzał. Jak pisałem, w tej chwili siedzę w domu ze złamaniem i to mi fajnie zajmuje czas, więc wszystko zależy od sytuacji, nie wiem czy później będę się w to bawił, zobaczymy.
  • Odpowiedz