Wpis z mikrobloga

Obejrzałem "Swan Song" w Extra od sezonu 8 od Hugh Laurie, co mnie zaciekawiło, oni budują cały budynek z drewna w 4h! Jak Hugh mówił czasami ściany nie wyschły a już muszą nagrywać odcinek, a jak mieli 100 odcinek mieli jedynie 4 minuty aby pokroić tort i potem wrócili do nagrywania odcinków.
Jeszcze Hugh mega był pod wrażeniem jak oni robią sztuczne ściany które wyglądają jak prawdziwy beton.

To naprawdę profesjonaliści aby nagrać najlepszy serial w takim krótkim czasie!

W ogóle wiedzieliście, że większość odcinków sam Hugh Laurie (czyli Dr. House) reżyserował odcinki? Nawet Była jedna sytuacja, (przy graniu w statki z Willsonem), że nie nie mógł Hugh powiedzieć słowa "Akcja" bo to by wyglądało dziwne, i ktoś inny musiał XDDD
Czasami miedzi reżyserowaniem a graniem, musiał szybko biec po makijaż xD

Ale co mnie rozbroiło, oni w odcinku "Broken", zbudowali z drewna cały szpital, więc w odcinku nic nie jest prawdziwe, każdy inny by nagrywał w prawdziwym budynku, ale oni chcieli jak scenariusz wymaga. To jest poświecenie dla serialu! No i się opłaciło, ja po tylu latach nadal to oglądam!

Hugh Laurie to geniusz nie tylko jako aktor ale jako reżyser!

#housemd #seriale #serial #ciekawostki
Pobierz aptitude - Obejrzałem "Swan Song" w Extra od sezonu 8 od Hugh Laurie, co mnie zacieka...
źródło: Screenshot 2023-01-25 at 16.09.17
  • 2
@aptitude: W ogóle, jaki serial by nauczył mnie słowa "syringe", słyszę tak często, że chyba nigdy nie zapomnę xD
Jeszcze niektóre nazwy schorzeń pamiętam przez House XD
W ogóle wiedzieliście, że większość odcinków sam Hugh Laurie (czyli Dr. House) reżyserował odcinki?


@aptitude: On wyrezyserowal 2 (slownie: dwa) ze 176 odcinkow, a nie wiekszosc, nie napisal zadnego.

Lockdown, w ktorym szpital ma blokade i caly docinek siedzi w pokoju z umierajacym na raka pacjentem, oraz odcinek jak rozpoczyna leczenie
Willsona chemia
(jeden z lepszych odcinkow)

https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_House_episodes

Na koncie rezyserii ma zaledwie kilka odcinkow w czterech serialach i jakies
Pobierz waldo - >W ogóle wiedzieliście, że większość odcinków sam Hugh Laurie (czyli Dr. Hous...
źródło: IMG_20230126_052122