Wpis z mikrobloga

Czy byście założyli cewnik do układu moczowego, aby nie chodzić często do toalety jak jesteście przy PC? Słyszałem kilka lat temu jak jakiś streamer włożył sobie do penisa cewnik aby wytrzymać kilka meczów online bez chodzenia do toalety.

Ale czy Wy też byście tak zrobili, jak wam zależał czas przy PC? Czasami mi też przeszkadza, że muszę się po prostu wysikać gdy piszę np. nową funkcję do programu. Ale to tylko 1-2 min, potem wraca się i piszę się dalej.


#medycyna #programowanie #ciekawostki #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 8
to chyba podstawa przy graniu.


@Wapineyy: to podstawa założenia cewnika? Dobrze, że nie jestem gamerem.

wiem, że czasami w szpitalach zakładają.
Nawet jak ja miałem spaloną nogę 2 stopnia i byłem w szpitalu, to nie założyli mi cewnika.
Ja nigdy nie wsadzę sobie rólki przez mojego penisa o_o
@Wapineyy: nigdy nie widziałem worków z moczem przy krzesłach na online turniejach. Oszukują? Albo mają pęcherz który trzyma ponad 3h przy ciągłym piciu energetyków.
Żaden normalny człowiek przy takiej wypitej ilości wypitej ilości energetyków nie wytrzyma 3h!
Oni piją ponad 10-15l energetyków w ciągu 1h.

Już lepsze jest Methylphenidate, który działa 100x lepiej od energetyków i lepiej strzelacie i nawet jest legalne.

Więc, przestańcie wkładać sobie cewki, bo możecie sobie coś
@Nieszkodnik: a to ciekawe, ale nie do końca można to nazwać chyba cewnikiem, bo cewnik pobiera mocz prosto z pęcherza, więc nawet nie wiesz kiedy robisz "siusiu".

A to co podałeś to chyba tylko dodatkowy przedłużnik z członka do worka i wtedy czujesz kiedy robisz siku, dlatego lepszy jest prawdziwy cewnik dla graczy, bo nawet nie wiedzą, kiedy robią siusiu i mogą się skupić na grze. Tylko ktoś musi potem wymienić