Wpis z mikrobloga

@Pozytywny_gosc: typowe żeby od razu śmiać się z wyglądu, tate to szur do kwadratu i od razu można znaleźć coś na niego ale śmianie się z wyglądu jest słabe szczególnie że sylwetke ma ok.
Z drugiej strony ma hajs a nie zrobił żadnej operacji plastycznej co może świadczyć o tym że dobrze się czuł z samym sobą i chyba lepiej żeby ludzie czuli się sami ze sobą dobrze niż robili operacje
no tak. Albo teksty kobiet typu "facet może płakać i być uczuciowy" dziwnym trafem jednak kobiety nie chcą takich mężczyzn na partnerów xD


@zartos: To już w blackpillu nie chodzi o mordę i wzrost czy jednak coś pomyliłem? xD
@Pozytywny_gosc: już niedługo napisze tu felieton w którym omówię tezę: „czy fenomen Adrew’a tate’a ostatecznie potwierdza ze: wygląd jest najważniejszy?” a także „co tak naprawdę andrew sprzedaje swoim wyznawcom?”
Także stay tuned!
@zartos: oczywiście ze chcą, 2 lata temu rozbeczalem soe przy nowo poznanej dupie a i tak po tygodniu wylądowaliśmy w łóżku i wiesz co? Sama mnie do niego zaciągnęła.
Wygląd się liczy najbardziej i tyle (Pozatym jeszcze social skill), możesz płakać a i tak jak się podobasz to się bedziesz podobać.

Przestańcie ku*wa w końcu krzywdzić facetów, narzucając im presję ze maja dusić w sobie emocje (przez co sypie się psychika,
@Sadomason: ma harem ale głupich karynek, które w wyglądzie wypadają blado już nawet na tle popularnych lasek z uczelni w wojewódzkim. Taka prawda stary, mimo hajsu nie może sobie pozwolić na nic lepszego od karyno-glonojada z 2 kilo tapety na mordzie i iq lewego buta.
@eldzej_10: ale przecież to redpille ciagle #!$%@? o tym ze facet nie może okazywać emocji xD (ile szkody robią mężczyznom tym pi€rdoleniem, to już nie będę wspominał)


@youngpablo: Ciężko powiedzieć. W sumie to sam nie wiem czy emocje są wskazane dla faceta czy nie. Myślę że jakieś łatwe wpadanie w histerię, panikę - czyli uczucia które często są pod wpływem emocji nie pomogą facetom ale okazywanie uczuć takich jak tęsknota,
@Pozytywny_gosc: lepszy ode mnie pod każdym względem jest np. Dolph Lundgren. Potrafi zarobić pieniądze legalnie, ma masywniejszą szczękę, wyższy ode mnie o 10 cm, lepszy nos, boską córkę i jest bardzo znany oraz oczywiście jest w wyśmienitej formie pomimo wieku.

Ja od początku miałem Andrew Tate za klauna. Powinien zostać przy kickboxingu jak np. Floyd Mayweather to nikt by się nie śmiał, miałby fanki, markę i trzepał hajs. Ludzie którzy go
Pobierz ncnena - @Pozytywny_gosc: lepszy ode mnie pod każdym względem jest np. Dolph Lundgren...
źródło: images