Wpis z mikrobloga

kupiłem to gówno za 250€. Sprawny, jeżdżący. Faktycznie nic nie stuka a opony ma 5 letnie z 4mm bieżnika. Klasyczne 1.9TDI i 560 tys przebiegu.
Najlepsze jest to, że już w polsce mam na niego kupca. Kolega szukał jakiegoś "klasyka" bo te nowe to zbyt awaryjne i stwierdził, że taki golf za 4500zł prosto od niemca z przebiegiem 260 tys to nie jest najgorzej jak na 1999 rok aczkolwiek spodziewał się niższego, dodatkowo opony wytrzymają z 2 sezony. Siedzenie kierowcy lekko wytarte, ale za to rozrząd robiony 10 tys temu, oleje i płyny zmienione kilka tygodni temu, perła po prostu.

#samochody #motoryzacja
Zarzutkkake - kupiłem to gówno za 250€. Sprawny, jeżdżący. Faktycznie nic nie stuka a...

źródło: temp_file.png1388106606361775164

Pobierz
  • 18
@Pizang
nie, potrzebowałem auta dla tymczasowych pracowników a ten nie dość, że tani to jeszcze 20km od domu. Pojechaliśmy u kupiłem. Notorycznie to nie, nie mam na to czasu, ale raz na 2 miesiące takie dodatkowe 3 tys od ręki to już mam na waciki.
@niemamkoncepcji
chce auto ponizej 300 więc jak ma obecnie 557 to będzie miał 257. 3 minuty i 20€ to kosztuje. Za dodatkowe 50€ miałbym książkę serwisową z wpisami jakie bym chciał, ale jemu nie zależy na tym, mam kartkę, że rozrząd zmieniony przy 250 tys i tyle.