Wpis z mikrobloga

To jest w dużej mierze ściema, że oni tyle stracili na brexicie


Tymczasem:

Gdyby nie brexit, PKB Wielkiej Brytanii byłoby wyższe o 33 miliardy funtów, czyli aż o 5,5 proc. – wyliczyli eksperci z londyńskiego think tanku Centre for European Reform. Ja podkreślają, ta różnica jest na tyle znacząca, że bez niej wiele obecnych problemów mogłoby w ogóle nie zaistnieć.

Brexit sprawił, że brytyjska gospodarka stała się bardziej zamknięta, a długofalowym skutkiem zmniejszenia wydajności pracy i zarobków będzie strata 470 funtów (577 dolarów) rocznie przez statystycznego pracownika pod koniec dekady — wynika z prognozy naukowców.


XD

#napierala
  • 8
@bkce: zresztą wiesz, znalazłem 3 dodatkowe badania zrobione w ciągu ostatniego roku. I mógłbym zrobić dokładną analize użytych metod, zbioru danych, obliczyć nawet iksy dupiksy, hipotezy alternatywne i inne #!$%@? muje a doktorek i tak by to olał bo po pierwsze nie rozumie o co chodzi a po drugie nawet jakby rozumiał to miałby to w piździe bo przecież on wie lepiej. Więc #!$%@? z tym.
@jozef-dzierzynski: Skrót myślowy, masz rację. Choć potocznie mówi się, jaka była metodologia badań, a nie jaką metodę pan zastosował.

Luz man, po prostu wiesz, sam sposób zadania pytania ma znaczenia. To najprostsza metoda manipulacji. Nie analizowałem tematu, musiałbym posiedzieć. Nie chce mi się.
@bkce: to prawda, masz stuprocentową racje, mi też sie nie chce
a że mówi się potocznie to wiem, ale mi zapadło w pamięci do końca życia. Plus to jak jeden stary profesur sie #!$%@?ł że prezentując dane z GUSu używaliśmy słowa

tabelka

zamiast

tabela

no i #!$%@? no i cześć. Teraz w robocie czy wykres czy tabela to ludzie mówią "chart" i już. I speak american duh