Wpis z mikrobloga

#niebieskiepaski #mezczyzna pls pomóżcie co kupić mojemu tacie na prezent. Wiadomo jakies ciacho ale wypadałoby coś lepszego. Alkohol odpada bo jestem niepełnoletnia chyba że do dziada z shota bym się przeszła i raczej nie śrubokręty itd bo on ma tego multum bo jest elektrykiem. Nie znam go jakoś mega dobrze bo większość czasu jest w delegacji więc jakiś basic spoko prezent do 5 dych który byłby spoko błagam help
  • 22
@xemi2137: Wspomniałaś, że większość czasu jest w delegacjach. Może kup walizkę "kabinową" od Pucciniego lub Wittchena? Koszt około 150-200 zł. Drugi wybór to dla mnie książka. Trzeci natomiast koszula z Wólczanki, koszt około 60-90 zł, w zależności od wybranego modelu. Polecam wybierać markę Lambert.
@xemi2137: nie no alkohol kup czy coś, kolegów nie masz starszych żeby ci kupili? Nie słuchaj wykopków soyboyow co koszule chcą kupować albo jakieś swetry xD jak stary to elektryk to alkohol z pewnością mu się spodoba, skąd wiem? Znam kilku elektryków
@zartos: weź nie jesteśmy blisko żebym mu gacie kupowała XD troche niezręcxne by to było pójde se do galerii krakowskiej albo serenady i mu kupie jakieś skarpety sportowe i git jeszcze jakieś ciacho z cukierni i jakieś piwerko może jakaś czekolada jeszcze brzmi jak plan
@zartos: już mi przeszły ciągle próby samobójcze na jakiś czas ale to bardziej było przez toxic matke XD jak byłam młodsza to sie mega starałam żeby mi dał atencje jakaś ale wolał brata to se dałam spokój ale bo widać efekty fatherless bo sie anime kidem stałam XDD