Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Fucktyczniee: nie do końca, wiesz? Jak pytam niektórych osób co sobie lubią w melanż uderzyć, iść na studniówkę, na ognisko czy domówkę, wiele z nich odpowiada, że chcą m.in. mieć co później wspominać. Też myślę, że niewłaściwe jest tu użycie zwrotu "żyją aktywnie". Aktywne życie nie jest równoznaczne z częstym imprezowaniem czy integrowaniem. Myślę, że aktywna osoba to taka, która oprócz pracy organizuje sobie w ciągu dnia x różnych zajęć –
@viciu03: ja lubię sobie powspominać, ale nie imprezy. Prowadzę dzienniki z podróży i luźne notatki z życia. Odnośnie tych drugich, to w trudnych chwilach można tam zerknąć i przypomnieć sobie, ze bywa tez lepiej. Lubię sobie na przykład czytać początki swoich związków kiedy sie kończą. To pozwala skupić sie na pozytywnych wnioskach a nie na toksycznych myślach. Ale nie chodzi o to, żeby żyć przeszłością. Chodzi o to, żeby wyciągać z
@viciu03: no ja w ogóle nie lubię imprezować, więc się zgodzę z tą częścią. Bardziej chodziło mi o samo życie przeszłością - jeżeli przeszłość zawiera w sobie fajne podróże, turnieje sportowe albo ciekawe przeżycia jak np. sporty ekstremalne to imo fajnie jest to wspominać. A co do melanży, to ani przeszłe, ani teraźniejsze, ani przyszłe mnie nie interesują, raczej żyje na sportowo.