Wpis z mikrobloga

@dzangyl: a jaki masz budzet? nowe ramy z europejska dystrubucja sprzedaje m.in Accent, Ridley, BH, Spec, planet-x , look , fujii, bianchi a nawet Decathlon coś miał i to mowa powyzej o karbonie, oryginalnych ramach z eu - alu jest wiecej, ogranicza Cię budżet, geometria lub hamulce, jak uprzesz się na szczeki jak ja, a a tarcze wybor jest ogromny.

co do chinskich ram - kilka slow ode mnie
https://wykop.pl/wpis/67886997/jakis-czas-temu-obiecalem-recenzje-dlugoterminowa-
@Hipodups: budżet raczej niski bo i tak kupuje nowy rower, ale myślę żeby poprzedni jeszcze uratować przekładając na inną ramę i przy okazji nauczyć się przy tym co nieco. Na razie się trzyma choć zgniecenie gównianego karbonu na samym szczycie rury podsiodłowej w miejscu mocowania sztycy się cały czas powiększa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może da się to jakoś uratować a może nie, nie wiem :)
@veracholera: oczywiście że piszę dla samego pisania. Op nawet nie powiedział co go konkretnie interesuje, nie powiedział za jakiś hajs.

Niech sobie kupi og evkin, czy inne winspace. Ale pewnie przerazi go cena, plus VAT, plus ewentualne koszta importu.