Wpis z mikrobloga

Nawet gruba, ledwo widząca na jedno, a na drugie ślepa laska, której grozi całkowita ślepota ma faceta


@zartos: Szczerze to nie chciałbym być na jej miejscu, Nawet teraz poczułem do ciebie taką awersję, kojarzę to typiare z wypoku, kiedyś siedziała na innym koncie, ale zamienić mimo swojego ujowego życia, to bym się z nią nie chciał. Poczułem tak jakbyś pisał to z żalem, ale z pogardą że ktoś taki ma kogoś
@zartos: ja ostatnio widziałem taki baleronik szedł z jakimś chłopem przez miasto za rękę. Chłop spuszczony wzrok, głowa do dołu, zamyślony, widać było że niema w nim w ogóle życia, a ten jego tucznik z uśmiechem na twarzy, zadowolony z siebie w najlepsze xD. Aż mi się szkoda tego chłopa zrobiło. W takich momentach cieszę się że jestem przegrywem xD
@zartos: Xd Słuchaj,
To zaden problem znalezc sobie kobietę, ale kazdy ma jakies wymagania. I tutaj pojawia się zgrzyt, bo pewnie ta gruba, ślepa i garbata ma jakiegoś mietka, który jest tak bardzo zdesperowany ze weźmie kazdą. Gdy załozyłem sobie tinder, to polubienia dostawałem od samych wlasnie grubych i zapuszczonych bab, gdybym był desperatem, to mogłbym sparować się z taką od razu :D czy to że bedę spotykał się z taką
@Czyste_Buty: według mnie prawdziwy przegryw odrzuca jakiekolwiek relacje z kobietami dla własnej przyjemności, robi to tylko aby sprowadzić na nie chaos i zniszczenie

@TrzyGwiazdkiNaPagonie a no możesz, tylko piszesz że mam ból dupy co nie jest prawdą, ale jak chcesz to możesz sobie tak myśleć. Robta co chceta jak powiedział pewien warmonger
@DzazesOrozes: Ale zaraz, więc co? Przegrywem jest ten co „wybrzydza” czy „nie wybrzydza”?

Co złego w tym, ze ktos ma oczy i jakiś gust? Czy to ze facetowi się nie podoba gruba i garbata oznacza że jest „przegrywem”?

Sądziłem, że nazywa się przegrywem kogoś kto jest odklejony, kompletnie nieatrakcyjny, zakompleksiony i szowinistyczny w jednym.