Wpis z mikrobloga

Cześć mireczki. Dziś trochę #chwalesie Jakoś tak wyszło, że napisałem książkę! Programowanie z grskim: Junior Python Developer. o #programowanie czy raczej #naukaprogramowania i #python
Okrągłe 256 stron.
23 lata i #programista40k
Brzmi nierealnie? A jednak. Udało się i to w 5 lat. Jako samouk bez studiów, ba nawet bez matury!

A niedawno siadałem dopiero do początków poważnej nauki, z 8 lat temu. Pamiętam jakby to było wczoraj. Zaczynałem liceum i publikowałem tutaj na mikroblogu wpisy o tym, jak uczę się programowania, na innym koncie. Matko bosko wtedy jeszcze początki były w Javie, brrrr. Dobrze, że później przesiadłem się na pythona, inaczej dziś gadałbym o obiektowości i polimorfiźmie, interfejsach. A tak to pyk import cokolwiek i gotowe. Python rlz.

Dodatkowo specjalnie dla wykopków daję kod rabatowy: jajek ( ͡° ͜ʖ ͡°), który uprawnia do okrągłej 16% zniżki.

8 lat, od ponad 5 pracuje na etatcie jako programista. Przez pewien czas miałem swój SH. Zarobkowo udało mi się osiągnąć kwoty powyżej 40k msc. Do tego mam 23 lata, no 24 w tym roku. Całkiem spoko. Jeśli brzmi to dla ciebie interesująco, ale nie wiesz jak zacząć, to ta książka może ci w tym pomóc.

Ale żeby tak kolorowo nie było, to i tak, nawet mimo tego, ostatni rok był dla mnie najcięższym rokiem w historii. Pełnym porażek, problemów, upadków i szorowania po dnie. Prywatnie, zdrowotnie jak i profesjonalnie. Dopiero teraz staję na nogi. Po części dzięki tej książce, bo dała mi ona jakiś cel, sens. Anyhow. O tym może w innym wpisie.

Ta książka to materiał, który po pierwsze był w sumie oczekiwany przez kilka osób - zdarza mi się, iż czasem dostaję wiadomości z racji prowadzenia bloga - jak zacząć, co zrobić, jak się uczyć, etc. Do tego przyda mi się podczas projektów/bootcampów jakie bezpłatnie czasem prowadzę.

Sporo osób pewnie striggeruje kontrowersyjny tag i świecenie zarobkami, ale cóż.

Książka powstawała dość długo. Opis krótko, bo z pomocą #chatgpt
W fajnych czasach żyjemy.

Cóż, chyba tyle.

Also, notka. Jeśli ktoś jest w trudnej sytuacji materialnej albo mame nie da, odezwijcie się na Linkedin/mejla/pw. Ogarniemy jakiś rabacik/dam za darmo. Wiem, że w życiu różnie bywa.

Do tego zachęcam do obserwowania, bo za niedługo kolejna edycja darmowego bootcampu/mentoringu dla żółtodziobów.

Dodałem też znalezisko: https://wykop.pl/link/6994379/napisalem-ksiazke-junior-python-developer-jak-zostalem-programista40k-w-5-lat

Miłego dnia!
  • 19
@grskii: trochę słabo. Ja zainwestowałem w kurnik deweloperski w kredycie i teraz po roku wyciągam 100k/msc
Zapytasz się jak to zrobiłem?
A no Ty też możesz jak kupisz moją książkę która teraz jest w promocji 50% (tylko do dziś) czyli 500zł.
Zrobiłem próg i jak 10k ludzi kupi moją książkę, to napiszę kolejną w której opiszę w jaki sposób można zakupić bez problemu mieszkanie na zlotej 44
Po co ktoś miałby
@grskii: ale leszcz ja się tydzień uczę języka python i już dostałem propozycję bycia premierem Ukropolin tak więc cicho tam naciągaczy na twoje ebuczki za grube plny gdzie to samo masz za darmo w necie xddddd