Wpis z mikrobloga

Cykl wychowaczy kato-januszy-boomerów

Masz 16 lat. możesz imprezowac, mieć pierwsze razy. Nie, to grzech, ucz się synek, wszystko będie potem. W tym czasie laski mają w dupie czy jakiś mirek żyje pod kato kloszem i w prime time zdobywają pierwsze a potem wiadomo, kolejne doświadczenia.

Masz 28 lat. Późno, bo późno, ale poznałeś czym pachnie okres życia kobiety w latach 16-30. Kobiety wyszalane, zbliża się ściana, oskariat idzie po młodszy model. Wtedy dom się pyta kiedy sobie kogoś znajdziesz. Mówisz, że nigdy i wykładasz redpill, blackpill, zwłascza agepill. Kwik, że syn niewdzięczny. Więc argumentujesz, że kiedy sbył na to czas, a nie kiedy jest po ptokach i już nigdy nie zaznasz tego co nawet normik 5.5/10 tylko dlatego, że jego dom był obyczajowo neuropkowy. Wtedy dom, ż wtedy to dobrze synek, że siedziałeś w domu i się uczyłeś zamiast różowe zaliczać. Tak źle i tak niedobrze. Mogą gadać co chcą, ale nagrodą, że nieudaną młodość i mur berlinski wychowania ma być bycie beciakiem? To już lepiej chodzić na sapera na najgorsze divy

#agepill #przegryw #blackpill #redpill
  • 31
@dondonu: konserwatywne wartości byłyby spoko gdyby się ich dziewczyny jakkolwiek trzymały. A tymczasem nawet największe kato-konserwatywki kręcą lody po kryjomu swoim chadom ze scholi (czyli robią dokładnie to samo co alternatywki-julki,lewicówki). Dlatego konserwatyzm jest całkiwicie bez sensu dla faceta i tylko idiota jest konserwą i konserwatyzm popiera. Ja takim idiotą byłem, a teraz może być już trochę za późno (i pewnie jest) na zmianę podejścia do życia (bo wszystkie profity z
@Jin: Dokładnie tak. Bardziej matki, bo ojca to w moim życiu praktycznie w ogóle nie było, tzn był, ale w ogóle nie ingerował w moje życie. Generalnie wydaje mi się że to jest główny problem, brak ojca. Później wyrasta taka pyzda życiowa albo jakiś osiedlowy gangus, zależnie od temperamentu dziecka. Młody chłopak potrzebuje w okresie dorastania silnego męskiego wzrorca.
@slabart12: dlatego napisałem że to kwestia temperamentu. Jeden skończy na blokowisku albo jako osiedlowy patus, a drugi z kolei wyrośnie na pyzde nie przystosowaną do życia. W życiu dorastającego chłopaka potrzebny jest OJCIEC a nie jakaś jego marna imitacja.
@Sadomason: @slabart12

Ja nie chcę Was martwić, ale rodzice tej szalejącej młodzieży nie mówią im masz tu pieniądze, niech Ci menel kupi flachę, najebcie się z kumplami, zrzygajcie w parku, dostańcie #!$%@? od patusów w bramie, zróbcie domówkę u Karola pod nieobecność starych, ruchajcie kogo popadnie, a potem wjedźcie bez pozwolenia samochodem do stawu albo wywołajcie pożar w jakiejś melinie. Wręcz przeciwnie, prawie każdy przedstawiciel młodzieży ma to wszystko surowo
Ironią losu jest to, że konserwatywne rodziny monogamiczne zakładają potem Ci u których w czasie dojrzewania i wczesnej dorosłości doszukiwać się konserwatyzmu nie było sensu.


@Ksut_Melodi: Dokładnie tak, bo taki niewyszalany chłop po prostu nie da rady siedzieć w domu z kobietą, pracować i nie imprezować. Ci co się wyszaleli nie są nabuzowani. Dlatego mam 28 lat i gdyby nie fakt, że pracuję to się czuję jak 16 latek. Ta, wiem
wyniku tego jestem całkowicie nieprzystosowany do życia w społeczeństwie i jestem ciekaw jak sobie radzisz teraz.


@Sadomason: Poowiedzmy, że coraz mniej mnie obchodzi zdanie rodziny i mam w nosie fakty obejmujące mój wiek typu stabilizacja, szukanie partnerki na całe życie ect. Ubieram się na sportowo i kolorowo, bluza z kapturem jeansy, adidasy, skórzana kurtka ect. Widzę, że w sumie mogę sobie odbić wszystko oprócz idei nastoletnich związków i po latach chyba
@Jin: U mnie wyszło to choooyovo. Co prawda w wielu rzeczach się nie dałem typu ubrania danej subkultury ect, ale chyba brak nastoeltnich, nocnych imprez to chyba najgorsze co mnie ominęło o pierwszym związku nie wpsominając
Ale kiedy już przycichnie, siadają sobie tacy rodzice za zamkniętymi drzwiami i z błyskiem w oku mówią młodość musi się wyszumieć. Latorośl przeszła inicjację na członka społeczeństwa.


@Jin: Niestety nie u mnie
@dondonu:

Szkoda. Czasu się nie nadrobi, ale część frajdy można by spróbować i np. polecieć do Bangkoku na tydzień balangi.
@dondonu: powiedz mi jedno, co z twoim wyglądem, jak dobrze wyglądasz? Jezeli #!$%@? maksymalny looksmaking wyglądałbyś dobrze? Jeżeli tak to wtedy są szanse dla Ciebie( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szkoda. Czasu się nie nadrobi, ale część frajdy można by spróbować i np. polecieć do Bangkoku na tydzień balangi.


@Jin: No szkoda szkoda, nie powiem że nie. Dlatego teraz choruję na widok nastolatków, którzy się dobrze bawią. Mam wtedy ochotę strzelić starym z liścia. Serio. Dlatego, troche na przekór chodzę od czasu do czasu do prostytutek, wiem, że to nie zrekompensuje mi np pierwszego, nastoletniego pocałunku, ale przynajmniej zagrałem pryderykom na
@dondonu: Ja od małego się bawiłem z ekipa i latałem po imprezach, jeżeli na prawdę dobrze wyglądasz to brakuje Ci po prostu kompana do prowadzenia życia. W tym wieku ciężko o takich ludzi, wiem.

Gdy miałem 25-28 lat biłem krótkie estry to był to najlepszy okres w moim życiu w kwestii ruchania i związków. Zawsze miałem kolegów/kompana z którym/którymi szedłem na imprezę i poznawałem młode laski. Jeżeli dobrze wyglądasz i masz