Wpis z mikrobloga

Lewaczki, kiedy w końcu Twitter zdechnie? Przez dwa miesiące codziennie wymyślaliście nowe powody, które miały go doprowadzić do upadku, a on sobie radzi coraz lepiej i jest na drodze do uzyskania rentowności... Nawet pomimo spłaty ogromnych odsetek kredytów, które Musk zaciągnął na jego zakup.
Wyparcie i wmawianie bredni, że upadnie nie wpłynęło na rzeczywistość? Kto by się spdziewał ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#elonmusk #twitter #biznes #bekazlewactwa #neuropa #gielda
timechain - Lewaczki, kiedy w końcu Twitter zdechnie? Przez dwa miesiące codziennie w...

źródło: aaf95cb2653af53dd21b09cf61b67eca

Pobierz
  • 19
@timechain: Lewaczku xD #!$%@?ć PIS, #!$%@?ć PO, #!$%@?ć mocno konfederacje. Uwielbiałem Elona ale pompował dogecoina i na tym przytulił kasy w #!$%@? od "ulicy"! Im więcej czytałem tym mniej mi się podobał. Wiesz że nie założył Tesli a wykupił ją i wykopał założycieli?
  • 0
@FxJerzy: Pompował dogecpina i przytulił llkase? On wtedy zarabiał średnio 16mln$ na godzinę. Może 2x tyle udałoby mu się wyciągnąć z tej wielkiej pompy. On nie bawił się takimi rzeczami jełopku. Jaja sobie robił. Z resztą każdy widział co on robi, jeżeli go pompował, to mogłeś sam na tym zarobić.
timechain - @FxJerzy: Pompował dogecpina i przytulił llkase? On wtedy zarabiał średni...
On wtedy zarabiał średnio 16mln$ na godzinę.


@timechain: Nie zarabiał tylko jego majątek (w zasadzie jego wycena) rósł, poprzez wzrosty akcji Tesli. Gdy tylko by zaczął sprzedawać cena by poleciała w dół. Crypto to dziki zachód, nic nie musiał raportować, Na DOGE mógł zarobić nawet 80x do wkładu własnego.
  • 0
@FxJerzy: Tak, ale ale później sprzedawał te akcję. Poza tym on ma dochody z Booring Company i ze spacex.

Co to za różnica, jeżeli obrazuje tylko jak tępe jest twierdzenie że on spekulował na shicie na którym mógł zarobić grosze w stosunku do innych dochodów? Obrazuje jak to jest głupie #!$%@?. Doge był napompowany ale miał sumienie niska plynność.
na shicie na którym mógł zarobić grosze w stosunku do innych dochodów


@timechain: dajmy że wrzucił 20 milionów a wyciągnął 80x tyle, to tyko 1 miliard 500 milionów ... gdzie by lepiej zarobił ( ͡º ͜ʖ͡º) ?
  • 0
@FxJerzy: ja #!$%@?, ty naprawdę nie łapiesz że tyle nie da się wyciągnąć przy tak niskiej płynności? Jesteś jakiś otępiały? Twój płat czołowy nie potrafi załapać że jak to kupisz lub sprzedasz za 1mln to cenę #!$%@? w #!$%@? mocno? Tylko tępe liczenie, jakby płynność rynku nie miała znaczenia, order booki nie istniały. Ile sprzedasz tyle rynek magicznie pochlonie ()

Jeszcze raz zadam ci to samo pytanie.
  • 0
@FxJerzy: raczej tu. Order booki nie są nieskończone jełopie a na doge były bardzo płyciutkie. No ale tuman myśli że może sprzedawać, kupować i magicznie a cena jest stabilna. Mówię że masz ograniczenia intelektualne ( ͡° ͜ʖ ͡°)