Wpis z mikrobloga

Trochę top kek, że masa ludzi traktuje Wykop emocjonalnie, jak jakiegoś członka rodziny, zamiast mieć do niego zwykłe podejście jak do narzędzia do przeglądania śmiesznych obrazków xD Przecież to aż ciarki zażenowania przechodzą jak się czyta te pełne egzaltacji wypociny że "wykop #!$%@?, hejto krul" albo w drugą stronę. A sprawa wygląda po prostu tak, że chyba pierwszy raz pojawia się alternatywa. Do tej pory te wsystkie strimsy były bardzo efemeryczne, skupione wyłącznie na bólu dupy niezadowolonych wykopkówa, natomiast hejto pierwszy raz agregruje jakiś merytoryczny content. Póki co czekam i obserwuje czy życie tam jest przejściowe, związane z potężną #!$%@?ą na wykopie, czy też ruch zostanie tam na zawsze. Hejto jest dla mnie mniej wygodne niż stary wykop i bardziej wygodny niż nowy wykop. Jeśli będzie tam społeczność, to będę sobie na nim siedział i czytał pierdoły, tak jak do tej pory na wykopie. Tu też wchodzę, nie mam jakiegoś wielce emocjonalnego stosunku do Wykopu, nie pękło mi serce, ale po prostu zrobił się bardzo nieprzyjemny w obsłudze i ruch zmalał na tyle, że spokojnie można o połowę ograniczyć spędzany na nim czas.

#wykop20 #nowywykop #gownowpis
  • 1