Wpis z mikrobloga

Obczajcie typa @missioncritical przyczepił się do mnie jak pewna rzecz do podeszwy.
Napisałem że Rosyjska ofensywa ruszy w ciągu miesiąca JAK POGODA POZWOLI. A typek pluje jadem i ŹRÓDŁA ŹRÓDŁA tych bajań xD.
Mimo że jest to powszechnie znana informacja powtarzana od lewa do prawa przez wszystkich.
Napisałem że pod Bachmutem i Sołedarem walczy bądź walczyła elita Ukraińskiej armii jak np 46 brygada szkolona i wyposażona przez UK. 73,93 i 53 brygada zmechanizowana i że ponosiły wysokie straty. I gościu dalej pluje jadem i chce źródeł do powszechnie znanych informacji które można znaleźć nawet na twitterach tych brygad. Dałem mu artykuł do Forbsa który o tym mówił i chyba się uspokoił. Też dajecie źródła do każdej informacji której potwierdzenie zajmuje 5 sekund w google ? Nigdzie nie twierdziłem że mam jakieś tajemne źródła czy coś. Podaje ogólnodostępne informacje a gościu chce źródeł. Jak napisze że w Kijowie jest -1C to gościu chce na to dowodów xD.

#ukraina
  • 38
ja też nie wierzę rosjanom, czego jeszcze nie rozumiesz rosjaninie?


@bombastick: To może chociaż raz udowodnij że ten szczególny Rosjanin kłamał. Bo inaczej to zwykły rasizm. Ja np wiem że na Ukrainie jest więcej morderstw i kradzieży jak i więcej chorych na HIV. Ale nie uważam każdego Ukraińca za morderce czy złodzieja albo nie uważam że jest chory. Każdego Ukraińca uważam za normalnego człowieka dopóki sam swoim zachowaniem nie pokaże że
Wow, czyli pytanie o źródło powoduje u Ciebie taki incydent kałowy? XD


@missioncritical: Nie pytanie o źródło tylko płatny trolling. Nic nie robisz na wykopie poza obrażaniem użytkowników. Wyzywasz mnie od kłamców ale nigdy nie udowodniłeś że kłamałem. Chciałeś źródła i je dostałeś na co oczywiście chcesz kolejnych xD. Czy ty jesteś poważnym człowiekiem ? Jakiekolwiek źródło tobie dam to chcesz kolejnego. To nie jest normalne zachowanie zwykłego użytkownika.