Wpis z mikrobloga

Jeśli widzieliście przeprosiny @m__b to mam dla was złą wiadomość - najwyraźniej jesteśmy tylko garstką krzykaczy, skoro spodobał mu się ten komentarz ( ͡° ʖ̯ ͡°) Może Pan Białek odniesie się do swojej nagłej aktywności przez pryzmat ostatnich lat kiedy nagminnie ignorował społeczność serwisu, samowolę Moderacji, dziesiątki afer - w tym kilkanaście z @orlen_lite - oraz codzienne problemy z funkcjonowaniem Wykopu?
#afera #wykop #wykopcontent #nowywykop #wykop20
źródło: Screenshot 2023-01-22 at 20-02-33 PRZEPRASZAM W minionym tygodniu opublikowalismy nowa odslone ser
  • 12
Przypomnij sobie wypowiedzi admina z hejto i porównaj z tym co napisał Białek.

@apee: a co tam było? Bo zastanawiam się nad założeniem konta na hejto, wypok stał się zbyt dysfunkcjonalny, jak dla mnie.
@apee: """pozytywny komentarz""" który nazywa użytkowników przedstawiających konstruktywną i racjonalną krytykę "garstką krzykaczy" xD

Przypomnij sobie wypowiedzi admina z hejto i porównaj z tym co napisał Białek.

Co mnie obchodzi wojenka jakiegoś kuca z #!$%@? z procesorami którzy dostali odpillowego zapalenia opon mózgowych? Jestem na Wykopie i mam w dupie co się dzieje na jakimś innym portalu z nieśmiesznymi papieżami. Jeszcze mogłeś się powołać na to jaki Białek miłosierny wobec nas
@apee: Tak tak, bo setki komentarzy dotyczące UI, brakujących opcji, zmian o których nie poinformowano użytkowników nawet w regulaminie to trollowanie xD

Nie wkładaj Białkowi do ust komentarza kogoś innego typie XD

Białek to nie losowy anon tylko właściciel tego #!$%@?. Skoro plusuje czyjeś wysrywy to musi się liczyć z tym, że zostanie do odczytane jako poparcie z jego strony. Kontekst jest tutaj oczywisty i trzeba mieć IQ na poziomie temperatury