Wpis z mikrobloga

26 930 + 34 = 26 964

Czemu ostatni wpis na tagu ma ponad 10 godzin ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dziś typowa wycieczka w stylu "a może tutaj skręcę" ʕʔ
Nieświadomie wjechałem na tereny, na które wjeżdżać nie wolno i zdobyłem dwa nielegalne kwadraty :D Miły pan (nie ma tu ironii), pracujący w miejscu na tereny którego wjechałem, oświecił mnie dopiero, że jeździć tu nie wolno i poprosił (tak, poprosił i powiedział, że więcej nie może, więc w sumie nie muszę go słuchać xD), żebym wyjechał. W sumie i tak kierowałem się w stronę najbliższego wyjazdu ()

Nie zbieram kwadratów generalnie i nie wjechałbym tam, gdyby na drodze stał mi jakiś znak zakazu wjazdu, ale na polnych drogach ich nie ma. Poinformowałem o tym ziomka, a jak dojechałem do domu to sprawdziłem nagranie i faktycznie znaku nie ma. Przy wyjeździe za to, cała choinka różnych znaków zakazu :D

Ale i tak jestem w lekkim pozytywnym szoku, że pan nie wyskoczył od razu do mnie z gburowatym tonie, tylko serio, bardzo miło zwrócił uwagę (ʘʘ)

#rowerowyrownik
Pobierz LoneRider - 26 930 + 34 = 26 964

Czemu ostatni wpis na tagu ma ponad 10 godzin ( ͡° ...
źródło: 20230122_141617
  • 11
@the_red: mam GoPro 9, generalnie tak, daje radę i w 98% stabilizacja robi niewiarygodną robotę. Natomiast te 2%, to zdarza się raz na kilka nagrań, że widać - hmm - coś w stylu rozmycia przez 2-3s. Ale występuje to też (choć rzadziej) jak normalnie na klacie mam przyczepioną.

No ale największym minusem dla mnie jest to, że w sumie, to nie widać kierownicy :P Jak chcę coś nagrać dla siebie, to