Wpis z mikrobloga

#ukraina
Zainspirowany inicjatywą kolegi @mango2018
chciałbym prosić szanowne towarzystwo wykopu o wzięcie udziału w ankiecie, by zobaczyć jaki rodzaj ludzi dominuje na tym tagu. Proszę o poważne potraktowanie tej ankiety. Miało być komu w ankiecie, ale nie wiem jak poprawić.

Kogo kibicujesz w tej wojnie

  • Jestem za Rosją 8.0% (12)
  • Jestem za Ukrainą 61.3% (92)
  • Żal mi jednych i drugich 6.7% (10)
  • Niech się wzajemnie wytłuką 24.0% (36)

Oddanych głosów: 150

  • 14
@evilmalina: 5 dni temu na wykopie xd po zdjęciu botów przyszedł gość po ketaminie i oglądający patostreaamy walczyć o fajnopolactwo lub Ukrow i ich propagandę bo go prawda boli. Domaga się listy z ankiety, chodź sam tag ma przecież stronicza nazwę. Dobrze, że macie takich bohaterów.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Ja dałem jestem za Ukrainą ale


@Koniasz: czyli nie jesteś za Ukrainą. Do tego chcesz by ginęli jedni i drudzy, gdzie Ukraińcy są nam potrzebni żeby nas separowali od ruskich w przyszłości (No ale pewnie WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ!!!). Jesteś nienawistnym dzieckiem, które nie zna pojęcia pragmatyzmu.
czyli nie jesteś za Ukrainą. Do tego chcesz by ginęli jedni i drudzy, gdzie Ukraińcy są nam potrzebni żeby nas separowali od ruskich w przyszłości (No ale pewnie WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ!!!). Jesteś nienawistnym dzieckiem, które nie zna pojęcia pragmatyzmu.


@missioncritical: Znam pojęcie pragmatyzmu dlatego uważam że najlepiej dla nas jakby po tej wojnie upadły oba te państwa.
dzięki temu będziesz miał za granicą bajzel, przestępczość


@missioncritical: Czyli to co przed wojną. Postawić mur i strzelać do wszystkiego co chodzi na dwóch nogach i ma temperaturę ~36 stopni.
Czyli to co przed wojną. Postawić mur i strzelać do wszystkiego co chodzi na dwóch nogach i ma temperaturę ~36 stopni.


@Koniasz: uważasz, że przed wojną Ukraina była upadłym państwem? XD Pojęcia nie masz o tym pragmatyzmie i o świecie generalnie. Jakbym rozmawiał z dzieckiem z podstawówki.