Wpis z mikrobloga

Zastanawiałem się co tu ostatnio taki gigantyczny ruch i właśnie zdałem sobie sprawę że jak na starym wypoku wystarczyło dodać tag do obserwowanych, potem wejść na swój profil, kliknąć "#neuropa", czy cokolwiek innego, w belce "obserwowane", czy jakkolwiek się ona nazywała i można było pisać co człowieku do głowu przyszło, tak na nowym i ulepszonym wypoku najpierw musze stworzyć sobie "osobistą" listę z tagiem #neuropa, czy dowolnym innym, coby sprawdzić czy tag w ogóle jeszcze żyje - ale ten widok nie pozwala na tworzenie wpisu, więc muszę wrócić do belki po prawej, kliknąć "wykop", kliknąć "mikroblog", dopiero wtedy pojawia się pole tekstowe - a sam tag muszę wpisać ręcznie, w poprzedniej wersji dodawał się automatycznie w polu tekstowym widocznym na ekranie tagu który właśnie przeglądasz.

Pomijam oczywiście fakt że powiadomień z tagów wciąż nie ma bo to już serio jak sypanie soli do zaropiałej rany, lol.

To jest #!$%@? dramat i nadziei na poprawę raczej trzeba się wyzbyć, zadaję więc oto oficjalne pytanie - delegatura gejropy gdzieś się oficjalnie przenosi czy po prostu godzimy się z faktem że to koniec i się rozchodzimy, a ostatni gasi światło?

#neuropa
  • 5
@mnik1: Z tego co widziałem część neuropków poprzenosiła się na Hejto. Frasad, Majk, Frank Forsyth, Tyraxor, niochland, nawet Koroluk tam się przewinął.
Osobna kwestia, że to nie jest w żaden sposób zorganizowane, więc trudno tu mówić o jakichś oficjalnych przenosinach delegatury. Niektórzy przejdą tam, niektórzy zostaną tutaj, inni będą udzielać się i tu i tam, a jeszcze inni uciekną na jakieś discordy albo reddity.
@mnik1:

więc muszę wrócić do belki po prawej, kliknąć "wykop", kliknąć "mikroblog", dopiero wtedy pojawia się pole tekstowe


Jakby co da się szybciej klikając plus w prawym dolnym rogu i "wpis".
@mnik1:

delegatura gejropy gdzieś się oficjalnie przenosi czy po prostu godzimy się z faktem że to koniec i się rozchodzimy, a ostatni gasi światło?


Ty synu marnotrawny, my nigdy nie śpimy a światła nie gasimy bo Soros z Szwabem opłacają nam rachunki ( ͡° ͜ʖ ͡°)