Wpis z mikrobloga

ludzie to debile, szef w #pracbaza ma urodziny i robią zrzutkę na prezent i do mnie przychodzi sms, "dlaczego jeszcze nie dałeś" jedyne co mu mogę dać to opluć go w twarz, róbcie se zrzutki, ale ja nie traktuję współpracowników jak rodziny i nie mam zamiaru się składać na jakieś prezenty dla janusza, szczególnie po tym co mi zrobił w piątek, przymusowe bezpłatne wolne, bo raczyłem go poinformować że mam gorączkę, i że zbije do poniedziałku, a ten że do środy wolne, przyjdę w środę i mu powiem że rezygnuje z tej pracy i wyjdę, niech sobie radzi bez kierowcy
  • 4
@Glikol_Propylenowy: najepsze "bo założyłam za ciebie", kurna jak za mnie co to jest, mam #!$%@? w jego urodziny, lizodupcy, odpisałem "nie za mnie bo ja się nie składam na nic, pracuję od 7 do 15 i ani sekundy dłużej, a on to żadna rodzina bym mu dawał prezenty" , co to w ogóle za zwyczaj kupowanie prezentów, mi nic nie kupili we wrześniu
@nightrain: Nie wiem, mnie nie pytaj, to jakieś gówno rodem z PRL-u, po pierwsze to powinni spytać kto się składa a nie przyjmować, że wszyscy to zrobią, po drugie teraz będziesz tym złym bo pożałowałeś 10 - 15 złotych. #!$%@? już jak założył to teraz mu oddaj, żeby nie robić kwasu, przynajmniej ja bym tak zrobił ( bo lubię mieć święty spokój), ale wyraźnie bym mu powiedział, że w przyszłym roku
@Glikol_Propylenowy: zwalniam się stamtąd w środę, tylko jeszcze nie wiedzą, przyjdę do pracy i zamiast zabrać samochód i ludzi rzucam kluczykami na biurko i wychodzę, jest niby jakieś 14 dniowe wypowiedzenie, to na ten czas biorę bezpłatny urlop, a kierowcy nie mają