Wpis z mikrobloga

#odyn
@Korsir
Tu masz chłopie trochę godności, asertywności w sobie?!? Czy jesteś chłopcem na posyłki u grubego.
Miej ty troche szacunku, godności, własnego zdania, a nie robisz co grubasy chcą xD
Miałem cię za ogarniętego typa, który może zbyt blisko jest i wchodzi w tyłek odyńca. Ale teraz to przesada ()

Kto nie wie ocb nowy odc - Kubuś będzie robił odynowi busa - elektrykę i instalację i ściany.
Koniec miłości będzie tak samo jak z Odynem.
  • 34
@Korsir: stary, jak zbojmar pokazał papiery to juz pozamiatane, mozecie zamykac biznes i leciec pod most, ze zbojmarem z wykopu nie ma zartów ... generalnie nie powinnismy nawet wypowiadac jego nicku... ło bosz.. co ja narobiłem
Miałem tu nie zaglądać, nie pisać, ale no nie mogę, dawka humoru jest za duża :D
Ciekawe, kiedy psychiatrzy dostaną jakieś instrukcje, jak postępować z takimi patusikami... " a czy ten odyn.. on jest teraz
A co was obchodzi co kto sobie robi? Jak będzie chciał to niech nawet Odynowi sklep sprząta bo ma taką chęć, ja #!$%@? jakim trzeba być przegrywem i zawistnym człowiekiem żeby się aż tak #!$%@?ć komuś w życie. Rozumiem konstruktywny hejt bo sam Odyna jechałem za np kozę w aucie i inne rzeczy ale #!$%@? #!$%@?ć się do kogoś jak sobie żyje, komu i jak pomaga to jest zachowanie dzieci z podstawówki
Jak będzie chciał to niech nawet Odynowi sklep sprząta bo ma taką chęć, ja #!$%@? jakim trzeba być przegrywem i zawistnym człowiekiem żeby się aż tak #!$%@?ć komuś w życie. Rozumiem konstruktywny hejt bo sam Odyna jechałem za np kozę w aucie i inne rzeczy ale #!$%@? #!$%@?ć się do kogoś jak sobie żyje, komu i jak pomaga to jest zachowanie dzieci z podstawówki albo starych zgorzkniałych dziadów co sami swojego życia