Wpis z mikrobloga

Czy wy kurna #bolt @bolt jesteście normalni ? wychodzę wczoraj/dziś z imprezy i zamawiam w #bolt przejazd do domu, podjeżdża spoko, koleś o azjatyckim wyglądzie mówi mi po angielsku że nie mówi ani słowa po polsku i czy angielski da radę, no to ja nie ma że problemu więc mówię mu że nie ma problemu i jedziemy, a on że chcę o demnie kasę, ja lol jaką je* kasę, a on że wybrałem przejazd opłacany gotówką ja lol przecież nic nie wybierałem z płatności tylko jak zawsze mój zapamiętay przejazd z punktu A do punktu B i z kolesiem się kłócę o ch* chcę odemknie kasę w końcu wchodzę w ustawienia aplikacji a ten zjeb* #bolt zmienił mi domyślną metodę płatności z podpiętej karty na gotówkę... no chyba pjeb* zero informacji zero niczego gdyby nie to to bym za uja nie wiedział + zatrudniać osoby którę ANI jednego słowa nie umieją po polsku przecież to jakaś parodia... #bolt czy jesteście kurna normalni ? #rzeszow
  • 2
@Radaka
Podczas zamawiania, bezpośrednio nad dużym zielonym przyciskiem zamówienia jest pole w którym wybierasz rodzaj płatności. Zmiana z domyślnej karty na gotówkę mogła ewentualnie nastąpić jeśli Twoja karta straciła ważność - w innym wypadku Bolt nie miałby w tym absolutnie żadnego interesu. Tak czy inaczej, zważywszy na sposób Twojego opisu sytuacji, wziąłbym pod uwagę taką możliwość, że być może przypadkiem tam kliknąłeś i zmieniłeś ten wybór samemu. W każdym razie na pewno