Wpis z mikrobloga

@6na10cel: Ja wypiszę swoje plusy i minusy

+ Seks
+ Walidacja
+ Zwiększone powodzenie u kobiet (posiadanie partnerki czyni ciebie bardziej atrakcyjnym)
+ Matka i Babcia są zadowolone że kawaler nie jest już kawalerem

- Kłótnie
- Strata czasu
- Przebywanie z nudną osobą
- Znoszenie jej głupoty, ciągłe prowadzenie za rękę przez życie
- Bycie darmowym taksówkarzem, mechanikiem, terapeutą, klaunem
- Ciągłe zabawianie kobiety
- Strach przed tym że zdradzi
@6na10cel: Zależy czego oczekujesz od rozmowy. Jeśli jakiegoś konsensusu, wzbogacenia własnej wiedzy, inspiracji, to nawet nie ma co otwierać ust do kobiety, to sie zgadzam. Natomiast jeśli chcesz się odprężyć na najniższym możliwym poziomie stadnej potrzeby towarzyskiego obcowania z innym człowiekiem to według mnie kobieta moze te potrzebę spełnić.
@6na10cel do przytulenia i rozmowy (ale ciężko o mądrą). Do tego przydaje się, jak chcesz mieć dzieci i żeby ktoś ogarnął domowy pi**dolnik, tworząc tzw. ognisko domowe. Ma sporo zalet, ale znaleźć dzisiaj dobrą różową to rzecz praktycznie awykonalna.
@truchuo:

do przytulenia

Kobiety lubią się przytulać ale nie lubią gdy facet od nich potrzebuje atencji bo to oznaka słabości

rozmowy

Lepiej poświęcić ten czas na rozmowę z kimś inteligentnym, np. swoim znajomym i czegoś się dowiedzieć, a nie się męczyć

jak chcesz mieć dzieci

No to jest pochodna seksu xD

żeby ktoś ogarnął domowy pi**dolnik, tworząc tzw. ognisko domowe

Nie w dzisiejszych czasach, dzisiaj facet wszystko ogarnia

znaleźć dzisiaj dobrą
@panthererose: Czyli nie masz odpowiedzi, a sugerujesz to oczywiście używając homoseksualizmu jako obrazy, więc nie jest to tolerancyjne. Plus sama wiesz że orientacja seksualna nie jest możliwa do zmiany, więc nie jest to realna sugestia, tylko obraza. Ja nigdy nie mówiłem że jestem tolerancyjny, bo nie toleruje głupoty
@6na10cel: używam homoseksualizmu jako argumentu do tego, że do seksu nie potrzeba kobiety :) i nie uważam, aby współżycie dwóch mężczyzn było w jakikolwiek sposób obraźliwe - raczej normalne zjawisko nieszokujące w obecnych czasach.

Ja nigdy nie mówiłem że jestem tolerancyjny, bo nie toleruje głupoty

Chyba ciężko jest żyć z myślą, że sam siebie nie tolerujesz
- Kłótnie

- Strata czasu

- Przebywanie z nudną osobą

- Znoszenie jej głupoty, ciągłe prowadzenie za rękę przez życie

- Bycie darmowym taksówkarzem, mechanikiem, terapeutą, klaunem

- Ciągłe zabawianie kobiety

- Strach przed tym że zdradzi

- Strata pieniędzy

- Szantaż emocjonalny


@6na10cel: opisałeś jeden z moich związków
używam homoseksualizmu jako argumentu do tego, że do seksu nie potrzeba kobiety :)


@panthererose: tu chodziło o kobietę do związku, a nie kobietę jako kobietę.

Do seksu to Tinder, badoo, Sympatia, IG.
Do czego przydaje się kobieta mężczyźnie, oprócz seksu, w dzisiejszych czasach


@6na10cel: Do wszystkiego w sumie. Ja tam w sumie jakoś wolę z laskami gadać niż z facetami. Zresztą większość facetów to kompletne debile, co widać chociażby po wykopie ^^