Wpis z mikrobloga

#nowywykop #wykop20
Nowy wykop ujdzie, podoba mi się nowy design, wydajność też jest na plus, szczególnie przyspieszył chyba hosting obrazków. Ale z drugiej strony - jak można było tak agresywnie wypuścić takie duże zmiany? () Wydaje mi się, że na początku dobrze byłoby zrobić coś na zasadzie beta.wykop.pl i dać wybór użytkownikom czy chcą testować. Nie borykalibyśmy się wtedy z połową błędów które są teraz.
Inne rzeczy na minus to:
- widoczne są pierwsze trzy komentarze pod wpisem - pierwsze komentarze będą przeważnie najbardziej plusowane, tak więc aby zostać bordo wystarczy po prostu szybko odpisywać na wpisy?
- tryb nocny - wydaje mi się, że jest za mały kontrast, treść jest mało czytelna, ciężko odróżnić wpis od komentarza, w trybie dziennym wygląda to lepiej
- zaorane API przez co padły wszystkie korzystające z niego aplikacje np. #anonimowemirkowyznania
- paginacja - dlaczego są widoczne jedynie przyciski "Poprzednia" i "Następna" strona, w URL też nie da się przejść łatwo na stronę X, bo ścieżka wygląda mniej więcej tak /mikroblog/strona/lA7vZdeYTp6N zamiast /mikroblog/strona/1
Pewnie znalazłoby się jeszcze kilka błędów, ale większości z nich dało się wcześniej zapobiec. Ode mnie takie 6/10, bo widać napracowanko i nie czuję się jak na stronce dla boomerów.
  • 1