Wpis z mikrobloga

Mam 4 odpowiedzi do komentarzy

Żeby na nie odpisać, jeśli odpisałem na więcej niż jeden komentarz, muszę:
- wejść w znalezisko przez powiadomienie (cud nad wisłą, już można, po kilku dnia od wydania nowej wersji)
- Przypomnieć sobie w którym komentarzu odpisywałem - pół biedy, jeśli odpisywałem przed 3cim komentarzem, crl+f załatwi sprawe, jeśli po - to trzeba pamiętać jaki i rozwinąć xD
- Jeśli nie pamiętam, musze rozwijać każdy wątek żeby znaleźć swój komentarz i autora który mi odpisał żeby zobaczyć, co odpisał
- W starym wykopie jakby tak #!$%@?ły się powiadomienia i widok komentarzy mógłbym wejść w profil -> komentowane -> znaleźć swoje komentarze. Teraz dostane tylko liste znalezisk gdzie zostawiłem komentarz, ale bez podglądy komentarzy xD

Próbowałem dzisiaj odpisać tak raz, zmarnowałem mase czasu i już mi sie nie chce. Ten portal w ogóle nie zachęca do interakcji z innymi, to już nie jest problem złej szaty graficznej, tu po prostu nie da się aktywnie uczestniczyć w żadnej dyskusji, a szkoda ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#wykop #gorzkiezale #wykop20
Rabusek - Mam 4 odpowiedzi do komentarzy

Żeby na nie odpisać, jeśli odpisałem na wię...

źródło: CleanShot 2023-01-21 at 14.44.33@2x

Pobierz
  • 11
@Rabusek
to jest pewnie główną przyczyną spadku ruchy tutaj, jak już się zaczynają użytkownicy orietowac powoli gdzie co i jak to się okazuje że apka wykogowujebco chwilę, nie ma powiadomien i ciężko śledzić jakieś wątki w dyskusji.
@pigoku: no ja bym chętnie poodpisywał, ale więcej czasu marnuje na szukanie na co mam odpisywać niż to jest tego warte

EDIT: o i w trakcie pisania tego komentarza niespodzianka xDD (komentarz poszedł bez problemu, zadnych problemów ze storną)

Ta oszczędność na QA, UX i innych ważnych elementach wdrażania nowych wersji aplikacji odbije im się tak na dochodach, że nie jedna osoba straci prace
Rabusek - @pigoku: no ja bym chętnie poodpisywał, ale więcej czasu marnuje na szukani...

źródło: CleanShot 2023-01-21 at 14.54.24@2x

Pobierz
@Rabusek
może tak może nie. nie wiem jak tam to wygląda na zapleczu od strony socjalnej. może spokojnie jedzą rogale niezaleNie od ruchu na stronie :⁠-⁠)
@Rabusek
zresztą chyba to ogarną powoli. podejrzewam że największy ruch jest z apki. niektóre rzeczy są ok, powiadomienia na dole w pasku wydzielone pod palcem mi się podobają jeszcze tylko żeby się świeciły że coś nowego wpadło.
@Rabusek
chciałoby się odpowiedzieć ja nie gej :⁠-⁠)
bez urazy oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dzisiaj aktualizowane androidową wersję i jest lepiej, za iOS też się może zabiorą ale nie w weekend ;⁠-⁠)